Київ продовжує залазити в борги: черговий кредит -  на 500 мільйонів

Таким чином столична влада планує погасити півмільярдний борг за різницю в тарифах перед "Київенерго".

Київська міська держадміністрація має намір залучити черговий кредит у сумі 500 мільйонів гривень для погашення різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги.

Про це заявив заступник голови КМДА Олександр Мазурчак у вівторок, відповідаючи на питання, яким чином буде погашено півмільярдний борг за різницю в тарифах перед "Київенерго".

"Вирішуємо зараз це питання. Працюємо, щоб зараз ще через векселі здійснити розрахунок на 500 мільйонів, які залишились. Це буде знову кредит, бо другого варіанту немає - або кредит, або підвищення тарифів", - сказав Мазурчак.

Він додав, що питання про залучення кредиту буде розглянуте на сесії Київради 7 жовтня.

Водночас, Мазурчак заявив, що КМДА не має наміру до кінця 2010 року підвищувати тарифи.

"Верховна рада ухвалила закон, яким прерогатива встановлення тарифу віддана спеціальному регулятору, до його створення ці функції виконує НКРЄ. Таким чином говорити, будуть підняти тарифи чи не будуть, ми сьогодні не можемо, бо це вже є прерогативою держави. Але місто не планує піднімати тарифи", - сказав Мазурчак.

Як відомо, у вересні Київська адміністрація взяла кредит у 1,5 мільярда гривень для погашення різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги. Кошти були позичені у двох банків - Ексімбанк і Ощадбанк - під 12,75% річних.

Раніше повідомлялося про те, що Київська міська державна адміністрація має намір у 2011 році залучити кредит у Всесвітнього банку до 200 мільйонів доларів на 20 років

Читайте також:

У МВФ вважають, що економіка України вже відновилася

Україна взяла в борг 2 мільярди доларів

З нового року Київ знову залізе в борги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: