Київ та Севастополь стали лідерами за рівнем інфляції

За квітень найвищий рівень зростання цін було помічено у Києві та Севастополі. У більшості регіонів минулого місяця зафіксована дефляція.

Найвищий рівень інфляції в Україні в квітні цього року в порівнянні з попереднім місяцем зафіксовано в Севастополі - 0,4%.

Після нього йдуть Київ та Чернівецька область з показником 0,2%, у Тернопільській обл. - 0,1%. Інфляція у Львівській області склала 0%, повідомив Держкомстат.

В інших регіонах країни в квітні була зафіксована дефляція: у Черкаській, Сумській, Полтавській, Закарпатській, Волинській областях та в Криму - 0,1%, у Харківській, Київській, Житомирській областях - 0,2%, в Миколаївській і Вінницькій областях - 0,3%, у Чернігівській, Луганській, та Донецькій - 0,4%, у Хмельницькій і Рівненській - 0,5%, в Херсонській, Одеській і Запорізькій - 0,6%, в Кіровоградській та Івано-Франківській - 0,7%, в Дніпропетровській - 0,9%.

Як повідомлялося, в цілому по Україні рівень дефляції в квітні 2010 року склав 0,3%. За даними Держкомстату, минулого місяця ціни на продукти харчування знизилися на 0,6%, послуги ЖКХ - на 0,1%, послуги зв'язку, культуру та відпочинок – на 0,2% і на 0,3% відповідно, також на 0,2% впали ціни на предмети домашнього споживання й побутову техніку.

Водночас підвищилися ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби, одяг і взуття, охорону здоров'я, транспорт, на ресторани і готелі. Серед продуктів харчування продовжилося зростання цін на кондитерські вироби з цукру.

Читайте також:

У квітні в Україні зареєстрували дефляцію

НБУ прогнозує інфляцію в Україні на рівні 13%, зростання ВВП - 4%

Янукович підписав держбюджет на 2010 рік

Кабмін вимагає від НБУ 10 млрд гривень в бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: