Київ відключатиме Крим від світла постійно, а в морози почастішають відключення на всій Україні

Дата публікації
Київ відключатиме Крим від світла постійно, а в морози почастішають відключення на всій Україні

Аварійні відключення світла скоріше за все триватимуть в Україні аж до весни / twitter.com/euromaidan

Уряд домовляється про імпорт електрики з Росії, Білорусі та Молдови.

В Україні й надалі продовжуватимуться віялові аварійні відключення світла. Допоки вони триватимуть, в уряді не знають. Адже енерговиробникам не вистачає вугілля для виробництва електрики, а питання про імпорт енергоресурсів поки "висить у повітрі".

Про це під час сьогоднішнього засідання Кабміну розповів міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

Посадовець зазначив, що Росія й надалі блокує поставки вугілля в Україну. Зокрема, ідеться про тисячу вагонів, які заблокувала Москва. Демчишин запевнив, що веде переговори з міністром енергетики РФ про розблокування поставок.

Крім того, на стадії юридичного оформлення перебувають питання щодо імпорту електрики з Росії, Білорусі та Молдови. Адже Україні щодня не вистачає тисячу мегават електроенергії.

Водночас Демчишин заявив, що відсьогодні уряд ввів жорсткі заходи щодо аварійного відключення світла. А тому із ранку "виключили рубильник" всьому Криму (світла не було кілька годин, уже увімкнули). Міністр уточнив, що півострів перевищив ліміти споживання. Якщо подібне повторюватиметься, то Крим повністю відключатимуть і надалі.

Крім того, на півострові, а також на окупованих територіях Донбасу почали застосовувати аварійні графіки відключення світла, як і на решті території України.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк наголосив, коли прийдуть сильні морози, то аварійні відключення світла почастішають по всій території України.

Нагадаємо, в Міненергетики пообіцяли, що остаточні графіки відключення світла узгодять до кінця цього тижня.

В Міненерго розповіли, чому світло вимикають не у всіх і коли припинять заощаджувати

В Міненерго розповіли, чому світло вимикають не у всіх і коли припинять заощаджувати
Наступна публікація