Київ візьме мільярдний кредит на метро

Здебільшого кошти кредиту будуть освоєні на придбання нових вагонів - майже 661 млн гривень, та ще 44 млн гриввень - на їх модернізацію.

На розвиток столичного метро 2011 року планується залучити 1 млрд 182,5 млн гривень кредитних коштів, в тому числі кредит Європейського банку реконструкції та розвитку, а також кошти лізингу.

Про це ідеться в Програмі соціально-економічного розвитку Києва на 2011 рік та бюджеті столиці на поточний рік.

Безпосередньо з міського бюджету на розбудову метро в Києві передбачено 34,7 млн гривень.

Здебільшого кошти кредиту та лізингу будуть освоєні на придбання нового рухомого складу метрополітену - майже 661 млн гривень, та ще 44 млн гриввень - на модернізацію вагонів.

Крім того, 478 млн гривень кредитних коштів та 15 млн гривень з бюджету Києва передбачено використати на будівництво ділянки метрополітену Куренівсько-Червоноармійської лінії від ст. "Либідська" до ст. "Виставковий центр" (має бути здана в експлуатацію в цьому році).

Водночас у міському бюджеті цього року закладено 8,9 млн гривень на будівництво ділянки метро від ст. "Глибочицька" до ст. "Райдужна" з відгалуженням у бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина, а також 3 млн гривень на проектні роботи ділянки метро Куренівсько-Червоноармійської лінії від ст. "Виставковий центр" до Одеської площі (має бути здана в експлуатацію до кінця 2014 року).

Кошторисна вартість всього проекту складає близько 2,5 млрд гривень.

Нагадаємо, раніше голова КМДА Олександр Попов заявив, що у 2011 році Київ інвестує приблизно 5 мільярдів гривень на будівництво мостів, метро і житла.

Читайте також:

У київському метро загинув робітник

У 2011 році Київ витратить 5 мільярдів на метро, мости і житло

У метро Харкова встановили лавки по 8 тисяч доларів кожна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: