Київ візьме у борг 300 мільйонів доларів

Київ візьме кредит у 300 млн доларів, щоб погасити старий борг у розмірі 200 млн доларів.

Київ у червні поточного року випустить єврооблігації на суму 300 мільйонів доларів. Основну частину притягнених коштів плінується направити на погашення випущених у 2004 році євробондів на 200 мільйонів доларів, повідомив голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов.

"Ми проводимо активну кампанію, щоб розв'язати цю проблему вигідно для міста. Ми хочемо рефінансувати цю заборгованість шляхом випуску єврооблігацій за вартістю нижчою, ніж вони були до цього. Впродовж найближчого календарного місяця це питання буде вирішено - нові євробонди будуть випущені на 300 мільйонів", - сказав Попов.

Як повідомлялося, Київ 15 липня повинен погасити єврооблігації на 200 мільйонів доларів, випущених в 2004 році під 8,625% річних. Попов також повідомив, що КМДА вже отримала дозвіл міністерства фінансів на випуск нових євробондів і спільно з Мінфіном займається пошуком потенційних покупців єврооблігацій.

Раніше повідомлялося, що Київ опрацьовує з Мінфіном різні варіанти обслуговування і погашення боргу в 2011 році, у тому числі можливість реструктуризації заборгованості по єврооблігаціях і можливість нового випуску єврооблігацій для рефінансування євробондів-2011.

Читайте також:

Вибори мера Києва пройдуть цієї осені

День Києва обійдеться столиці у 2 мільйони гривень

Київським чиновникам заборонили "дратувати людей" діамантами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: