Київ взяв у кредит 900 мільйонів гривень

Кошти підуть на те, щоб перекрити різницю в тарифах за електроенергію.

Київська міська державна адміністрація взяла кредит у розмірі 900 млн грн для компенсації різниці в тарифах АК "Київенерго".

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко. Він відзначив, що при цьому 150 млн грн було взято в комерційному банку "Хрещатик" і 750 млн грн в  "Альфа-банка".

Напередодні "Київенерго" погасило перед НАК "Нафтогаз України" близько 900 млн грн заборгованості за газ. Як повідомили в "Нафтогазі", ці кошти були направлені на розрахунки за газ з ВАТ "Газпром".

Як повідомляв ТСН.ua, Кабінет міністрів своїм розпорядженням від 25 березня погодився з пропозицією КМДА щодо оформлення дворічного кредиту для погашення заборгованості перед “Київенерго”.

Київрада 19 березня прийняла рішення про залучення кредиту в розмірі 1,2 млрд грн терміном на два роки для відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію перед "Київенерго" та вирішення інших нагальних потреб міста.

При цьому депутати вирішили закласти 157 адміністративних будівель столиці, в яких розташовані музеї, міністерства, суди, податкові інспекції та інші заклади.

Читайте також:

Радник Тимошенко: Росія погодилася дати "Нафтогазу" кредит

Тимошенко домовилася з НБУ, як допомогти банкам

Тимошенко дозволила Черновецькому взяти скандальний кредит

Бізнесмени рятуються від кредитів банкрутствами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: