Київ заборгував інвесторам 700 мільйонів доларів

Зовнішній борг Києва складає 700 мільйонів доларів, але до дефолту ще далеко.

Зовнішній борг столиці на сьогодні складає 700 млн доларів і до кінця року виросте ще на 100 млн.

Про це після засідання Київради повідомив начальник головного фінансового управління Київської міської державної адміністрації Володимир Репік.

"Зовнішній борг Києва складає 700 мільйонів доларів з погашенням в 2011 році в липні, в 2012 році в листопаді, в 2015 році в листопаді. Тобто, борг складає 700 мільйонів доларів, мінус 200 мільйонів доларів (погашення в липні 2011 року), плюс 300 мільйонів доларів", - сказав Репік.

Також він відмітив, що Києву не загрожує фінансовий дефолт.

"У бюджеті чітко вказано, що розмір боргу не повинен перевищувати в 4 рази бюджет розвитку, а обслуговування боргу не повинно перевищувати 10% від загального фонду бюджету. Ми поки знаходимося в цих параметрах і навіть дуже далекі від граничних показників. Наприклад, у нас з урахуванням цього запозичення (300 млн дол.) обслуговування до загальної суми боргу не перевищуватиме 8%, тобто, дефолт нам не загрожує", - завірив глава фінуправління КМДА.

Нагадаємо, що наприкінці травня поточного року Київська міськдержадміністрація (КМДА) представила керівництву країни проект стратегії розвитку столиці до 2025 року.

Документ передбачає збільшення ВВП міста, розширення житлового фонду, залучення 82 млрд євро іноземних інвестицій, поліпшення транспортної та інженерної інфраструктури, розвиток туризму.

Читайте також:

Київ розраховує на 80 мільярдів євро інвестицій

Київ візьме у борг 300 мільйонів доларів

За якістю життя Київ суттєво відстає від Праги та Варшави

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: