Київ залучив кредит в 1,5 млрд гривень для ліквідації боргів перед "Київенерго"

Виконуючий обов'язки мера Олександр Попов заявив, що зокрема, Укрексімбанк виділив Києву 500 мільйонів гривень, Ощадбанк - 1 мільярд гривень.

Київська міська державна адміністрація залучила кредит 1,5 млрд гривень в Українського експортно-імпортного банку (Укрексімбанк) і Державного Ощадного банку для компенсації різниці в тарифах енергопостачальної компанії "Київенерго".

Про це на прес-конференції повідомив перший заступник голови Київміськадміністрації Олександр Попов.

"Сьогодні Київ виконав свої обов'язки партнера й фінансує 1,5 млрд гривень як різницю в тарифах. Таким чином, ми ліквідуємо заборгованість", - сказав Попов.

Попов зазначив, що, зокрема, Укрексімбанк виділив Києву 500 млн. гривень, Ощадбанк - 1 млрд.

Загальна процентна ставка за кредитами становить 12,75% річних.

Попов також повідомив, що кредит узято на 3 роки, цього року Київ виплачує тільки відсотки, з наступного року почнеться погашення тіла кредиту.

Відповідаючи на запитання про те, чи залучатиме Київ ще 500 млн. гривень (загальний борг міста перед "Київенерго" становить близько 2 млрд. гривень), Попов відповів, що він виступає проти того, щоб Київ залучав чергові позики, пояснивши це тим, що місто й так щорічно виплачує 750 млн. за обслуговування кредитів.

Як повідомлялося, київська адміністрація раніше заявила, що має намір до 6 вересня погасити заборгованість ВАТ "Київенерго" з різниці в тарифах теплову енергію через залучення кредитів.

Читайте також:

Борги за газ: теплозабезпечуючим підприємствам поставили ультиматум

У Києві придумали платити за газ векселями

Київ погасить борг перед "Київенерго" до 6 вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: