Київ зберіг лідерство за кількістю мільйонерів, Донецьк - четвертий

За даними податкової, мільйони декларуються в основному як дохід від інвестиційної діяльності. Саме по цій графі було найбільше падіння прибутків - на 7,8 млрд грн.

Київ зберігає лідерство за кількістю багатіїв - майже 800 заробили минулого року більше мільйона гривень, повідомив директор департаменту оподаткування фізосіб ДПАУ Степан Дусяк.

На другому місці - Дніпропетровщина, там майже 500 мільйонерів, на третьому - Харківська область (більше 300) і на четвертому - Донецька область (майже 100). За даними податкової, мільйони декларуються в основному як дохід від інвестиційної діяльності. Саме по цій графі було найбільше падіння прибутків - на 7,8 млрд грн.

За словами Дусяка, переважна кількість вітчизняних зірок шоу-бізнесу декларують дуже низькі прибутки, які явно не відповідають їх реальним заробіткам. "З них 1814 чоловік зареєстровано підприємцями, при цьому 1269 - "спрощенцями", тобто у рік нібито заробляють не більше 500 000 гривень, при тому, що квитки на їх концерти коштують сотні гривен", - розповів податківець.

Нагадаємо, Державна податкова адміністрація зареєструвала 6,155 тисяч людей з прибутками більше 1 мільйона гривень в 2009 році.

Таким чином, в порівнянні з 2008 роком кількість українців, що задекларували прибутки понад 1 мільйон гривень, скоротилася на 1 268 людей.

Таку тенденцію Дусяк пов'язує з економічною кризою.

Читайте також:

В Україні нарахували 6 тисяч мільйонерів

Світові мільйонери розбагатіли до 111 трильйонів 500 мільярдів доларів

Рейтинг найбагатших українців знову очолив Ахметов

ВідеоКиїв зберіг лідерство за кількістю мільйонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: