Київську енергетику повернули під контроль мерії

У повідомленні КМДА відзначається, що територіальна община Києва знову володіє 61% акцій "Київенергохолдингу".

Територіальна громада столиці шляхом обрання нового керівного органу АТ "Київенергохолдинг", який координує роботу комунальних підприємств "Київенерго", "Київводоканал" і "Київгаз", отримала оперативне управління і контроль над цим акціонерним товариством.

Про це повідомила прес-служба київської мерії.

"Збори акціонерів компанії, ініційовані Київською міською радою, відбулися, незважаючи на саботаж з боку реєстратора. Усі питання порядку денного проголосовані позитивно", - говориться в заяві КМДА.

У повідомленні також відзначається, що територіальна община Києва знову володіє 61% акцій "Київенергохолдингу".

Раніше Київрада зробила перший крок до повернення під контроль общини міста цих підприємств: постійна комісія з питань власності на засіданні 21 вересня виключила з "Програми приватизацію на 2007 -2010 роки" 20 компаній, муніципальні долі в яких підлягали приватизації, у тому числі і долі в АТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" (80% акцій), ВАТ "Київгаз" (28,46%), "Київводоканал" (25,464%), які були продані в період з травня 2009 року по березень 2010 року.

Нагадаємо, Київрада прийняла рішення про створення ЗАТ "Компанія "Київенергохолдинг" в червні 2004 року, проте зареєстрований він був лише 5 квітня 2006 року. Засновниками ЗАТ виступили Київрада (61%) і кіпрські компанії Zarova Ltd (20%) і Densec Ltd (19%). Основною метою створення "Київенергохолдинга" була координація роботи комунальних підприємств "Київенерго", "Київводоканал" і "Київгаз", які є компаніями-монополістами на ринку комунальних послуг столиці.

Також нагадаємо, раніше перший заступник міра Києва Олександр Попов заявив, що 80% акцій "Київміськбуду" знову повернулися в комунальну власність столиці.

Читайте також:

Київ продовжує залазити в борги: черговий кредит - на 500 мільйонів

Ахметов поглинає "Київенерго"

Київ залучив кредит в 1,5 млрд гривень для ліквідації боргів перед "Київенерго"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: