"Київенерго" занесло управління поліції та ДСНС до топ-10 держустанов-боржників

На підприємстві скаржаться на великі борги з боку держави.

"Київенерго" пояснює відсутність гарячої води у домівках мешканців столиці великими боргами з боку споживачів, в тому числі й з боку держустанов.

"Борг Києва за тепло на 1 червня досяг 4,8 млрд грн. З них 1,3 млрд грн – борг держави за пільги та субсидії, 790 млн грн – некомпенсована різниця в тарифах за минулі роки", - йдеться у заяві підприємство.

Загалом лише державні установи соціальної сфери заборгували понад 80 млн грн, стверджує "Київенерго". Підприємство опублікувало десятку боржників, серед яких медичні, навчальні заклади та правоохоронні органи.

Так найбільше заборгував Київський національний університет ім.Т.Шевченка, за ним йдуть Національний науковий центр радіаційної медицини НАНУ, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАНУ, "Київський політехнічний інститут", Інститут нейрохірургії, бібліотека Вернадського, головне управління поліції Києва, головне управління ДСНС столиці, будинок відпочинку "Конча-Заспа", що у відомстві ДУС та столичне квартирно-експлуатаційне управління МОУ.

"Внаслідок цього компанія не може розрахуватись за спожите тепло перед постачальниками та транспортувальниками газу. Борг КИЇВЕНЕРГО перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий газ для виробництва теплоенергії досяг 3 млрд грн, а борг за транспортування газу – 463 млн грн", - зазначають у "Київенерго".

Нагадаємо, у Києві назрів енергетичний колапс, унаслідок якого жителі кількох столичних житлових масивів (Оболоні, Троєщини, частини Подолу, Лісового та Воскресенського масивів) з 30 травня залишилися без гарячої води. Гарячою водою ці масиви забезпечує столична ТЕЦ-6, але її роботу довелося зупинити через припинення газопостачання. Як пояснили у "Київенерго", це сталося через їхню заборгованість перед "Київтрансгазом" (яким володіє НАК "Нафтогаз України"). 

КМДА розпочала переговори з фінською компанією Fortum про можливе управління енергокомплексом Києва замість "Київенерго".

Гаряча вода у Києві, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар