Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Київгаз" розіслав абонентам платежі за уявно спожитий газ

Чиновники впевнені, що за відсутності гарячої води, люди гріли воду на плитах.

200 мільйонів гривень заплатять кияни за те, що майже півроку просиділи без гарячої води. Експерти підрахували, що на таку суму людям розіслали дорахування за газ. Цей пункт з’явився у платіжках цього місяця. Чиновники тлумачать, коли в країні немає гарячої води, люди гріють воду на газі, а тому мають за це заплатити. Причому наявність бойлера - не є підставою не платити, йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

Мешканці київської багатоповерхівки вже вісім років не мають гарячої води. Тож кожен мешканець вже давно встановив собі бойлер. Проте кожен з них цього місяця отримав платіжку з боргом за газ.  За те, що немає централізованої гарячої води, слід додатково сплатити за газ, на якому ніби-то гріли воду, щоб помитися. 

У відділенні "Київгазу" черга. Стіни розклеєні повідомленнями, що платити більше за газ, за відсутності гарячого водопостачання, передбачено постановою Кабміну. І тим, хто гріє воду бойлером і платить більше за електроенергію, все-одно платить ще й за газ. 

"Я порахував цю передплату. Будуть збирати у розмірі понад 200 млн грн", - каже експерт.

Експерт з енергетичних питань вже підрахував, скільки люди додатково заплатять за неспожите. Нині він з колегами мізкує, як можна це оскаржити у суді. Однак, поки єдиний метод не платити - це лічильник.  

""Київгаз" має ставити, але у нього найгірша ситуація по країні, він лишень 15% квартир обладнав лічильникам. Вони мають поставити лічильники в квартири, бо ці гроші були закладені в тарифи", - каже експерт.

Тим часом Ольга, якій прийшла платіжка на півтисячі за газ, з оплатою вирішила почекати і вже вивчає питання, як поставити у квартирі лічильник газу.

У "Київгазі" письмово повідомили, що абонентів вони забезпечать лічильниками до 2021 року. А хто хоче швидше, може це зробити власним коштом. Обійдеться це приблизно в 3 тисячі гривень.

Відео200 мільйонів гривень заплатять кияни за те, що майже півроку просиділи без гарячої води

Експерти підрахували, що на таку суму людям розіслали донарахування за газ. Цей пункт з'явився у платіжках цього місяця. Чиновники тлумачать: коли в країні немає гарячої води, люди гріють воду на газі, а відтак мають за це заплатити. Причому наявність бойлера не є підставою не платити. 

200 мільйонів гривень заплатять кияни за те, що майже півроку просиділи без гарячої води

Залиште свій коментар

Вибір редакції