"Київгаз" скоротив постачання газу на міські ТЕЦ

З 23 лютого ВАТ "Київгаз" поступово знижує поставки газу на ТЕЦ АК "Київенерго" - всупереч підписаному восени 2009 р. між трьома сторонами - "Київенерго", КМДА та НАК "Нафтогаз" - меморандуму.

ВАТ "Київгаз" у примусовому порядку скоротило постачання природного газу на ТЕЦ АК "Київенерго".

Про це повідомили департаменті корпоративних комунікацій "Київенерго" із посиланням на голову правління АК Едуарда Соколовського.

"Зниження тиску газу відбувається поступово, починаючи з 23 лютого. Працюючи в таких умовах вже четвертий день, фахівці "Київенерго" докладають значних зусиль, щоб компанія в повному обсязі виконувала свої зобов'язання перед споживачами та умови підписаного раніше Меморандуму", - зазначив Едуард Соколовський.

За його словами, скорочення постачання газу відбувається, зокрема, і для виробництва електричної енергії, за яку компанія розраховується своєчасно у стовідсотковому обсязі.

Тому дії підприємств НАК "Нафтогаз" не тільки в односторонньому порядку порушують умови меморандуму і ставлять під загрозу його дотримання, але й зачіпають бізнес-інтереси компанії в інших напрямках діяльності, адже на ТЕЦ "Київенерго" теплова та електрична енергія виробляються одночасно.

АК "Київенерго" офіційним листом проінформувала КМДА про ситуацію, що склалася та попросила втрутитися у вирішення питання постачання газу на київські ТЕЦ, адже умови меморандуму є трьохсторонніми.

Наразі на ТЕЦ "Київенерго" повною мірою використовується весь обсяг газу, який подається від газопостачальних організацій. Таким чином, споживачі АК "Київенерго" одержують теплову енергію пропорційно рівню постачання блакитного палива.

Нагадаємо, скорочення тиску газу на ТЕЦ "Київенерго" з боку газопостачальних організацій відбувається всупереч підписаному восени 2009 р. між трьома сторонами - "Київенерго", КМДА та НАК "Нафтогаз" - меморандуму, який має гарантувати стабільність опалювального періоду до весни 2010 р. Умовами меморандуму передбачається, що "Київенерго" отримує стабільні поставки блакитного палива протягом опалювального періоду та розраховується за нього пропорційно коштам, які надходять від КМДА з компенсації різниці між чинними тарифами на тепло та вартості його виробництва.

Читайте також:

Київ заборгував за газ понад мільярд гривень

Суд скасував подорожчання газу для населення

Україна заплатить Москві за лютневий газ 600 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: