"Київміськбуд" побудує житло для ошуканих інвесторів

КМДА обрала ХК "Київміськбуд" інвестором будівництва житлового будинку для ошуканих вкладників компанії "Еліта-центр".

Віталій Журавський
УНІАН
За словами Віталія Журавського, київська влада не забезпечить житлом всіх постраждалих від "Еліти-центру".

Київська міська державна адміністрація обрала холдингову компанію "Київміськбуд" інвестором будівництва житлового будинку по вулиці Солом'янській, 17 у Солом'янському районі з виділенням у ньому квартир вкладникам, які постраждали від афери компанії "Еліта-центр".

Про це повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський. 

На його думку, провівши 14 конкурсів на залучення інвесторів до будівництва житла, у тому числі для вкладників "Еліта-центру", Київміськадміністрація зробила все можливе, щоб залагодити конфлікт інвесторів і забудовників. Чиновник також зазначив, що міськадміністрації залишається тільки контролювати будівництво і якість споруджуваного житла.

Журавський допускає, що вкладники "Еліта-центру", які не отримають житло, залишаться незадоволеними й будуть ініціювати судові позови до адміністрації. 

У липні цього року Головне управління економіки й інвестицій оголосило інвестиційний конкурс на будівництво житлового будинку по вулиці Солом'янській, 17 у Солом'янському районі столиці, у тому числі для вкладників, що постраждали від афери "Еліта-центру". 

Еліта-центр
УНІАН
Ошукані вкладники постійно намагаються нагадати про себе.

Площа земельної ділянки під будівництво становить 0,32 га, загальна площа об'єкта інвестування - 15,965 тис. кв. м, у тому числі 12,765 тис. кв. м житла. Загальна орієнтовна вартість будівництва - 78,673 млн. гривень із ПДВ.

Раніше управління обрало холдингову компанію "Київміськбуд" інвестором будівництва 13 житлових будинків з виділенням у них 25% житлової площі вкладникам "Еліта-центр".

За даними міськадміністрації, у результаті будівництва житла на всіх 14 ділянках "Київміськбуд" передасть вкладникам "Еліта-центру" близько 50 тис. кв. метрів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: