Київрада планує роздати за день 460 земельних ділянок

Депутати Київради будуть роздавати ділянки столичної землі, не знаючи навіть місця їх розташування.

На сесії Київради 14 липня депутатам доведеться голосувати кожну хвилину вісім годин підряд, щоб прийняти усі земельні питання, внесені до порядку денного. Всього їх буде 460.

Опозиція зі свого боку вважає, що плануються якісь махінації. "На президії, де обговорювався порядок денний, внесли з голосу 107 земельних питань. Причому ми навіть не знаємо ні кадастрових номерів, ні адрес. Нам сказали, що в. о. глави земельної комісії номери повідомить в окремому листі. Але ми повинні хоч би вивчити питання", - обурюється глава фракції БЮТ Тетяна Меліхова, пише Сегодня.

Секретар Київради Галина Герега запевняє, що це неправда. "На президії можна доповнювати порядок денний питаннями, які потрібні для наповнення бюджету і вирішення соціальних питань. Усім депутатам будуть роздані документи, і впродовж десяти днів вони встигнуть з ними ознайомитися. Якщо у когось будуть заперечення, то ми питання відкладемо", - сказала нам Герега. Які землевідводи входять в список, поки невідомо.

Величезну кількість земельних питань у Київраді пояснюють тим, що депутати півроку не голосували за землю. Спочатку йшло переформатування Київради, потім новий секретар Герега наводила лад.

"Раніше дозвіл на розробку землевідведення одноосібно підписував мер або секретар ради. Тепер ми прийняли поправки, і цей дозвіл повинні проголосувати депутати. Щоб не було ніякої корупції. Тому багато питань не розглядалися", - пояснила Герега.

За її словами, 249 питань з 460 - це ті самі дозволи. Причому більшість з них торкається установ освіти, "Київенерго", "Укртелекому", ОСМД.

Нагадаємо, що у 2008-2009 роках на пленарні засідання сесії Київради виносились великі блоки питань про передачу у власність по 10 соток столичної землі різним приватним особам. Блоки містили від десятків до сотень відповідних проектів рішень, які голосувались депутатами на засіданнях сесії без обговорень.

Як повідомлялося, голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов нещодавно заявив, що з 2007 по 2010 рік було незаконно відчужено 3200 га землі в Києві, і завданий збиток можна оцінити в суму від 60 до 70 млрд грн.

Читайте також:

Київська влада визнала земельні махінації на 70 мільярдів

Суд повернув Києву понад 300 гектарів землі

Черновецький: на київській землі можна заробити ще десятки мільярдів

Попов продасть близько 300 га землі в Києві

Прокуратура спіймала Київраду на дерибані землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: