Київрада скасувала приватизацію понад 300 об’єктів

Серед об'єктів є ряд установ охорони здоров'я, 3 об'єкти культури, зокрема кінотеатр "Дружба" і Центральна міська дитяча бібліотека імені Шевченка.

Київська міськрада на сесії 28 жовтня вирішила виключити з програми приватизації комунального майна на 2007-2010 роки 301 об'єкт. За ухвалення відповідного рішення проголосували 103 депутати за мінімально необхідного 61.

Доповідачем із цього питання виступив заступник голови Київміськадміністрації Олександр Пузанов. Спершу, відповідно до переліку, з програми мали бути виключені 303 об'єкти, але за клопотанням 2 депутатів від фракції Блоку Леоніда Черновецького ці 2 об'єкти були виключені.

При цьому виключенню з програми приватизації підлягають будівля центрального офісу комунального підприємства "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представників", будівлі, що належать КП "Київський іподром", 8 ШЕУ корпорації "Київавтодор", а також "Київзеленбуду", "Київжитлоспецексплуатації" і "Київінформатики".

Крім того, з програми приватизації були виключені будівлі Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг, Державної служби туризму і курортів, будівля Київської обласної митниці, Київської транспортної прокуратури, будинки Головного управління житлового забезпечення і Головного управління з питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи КМДА, а також служби у справах дітей і відділу з питань охорони праці.

Серед об'єктів і ряд установ охорони здоров'я, 3 об'єкти культури, зокрема кінотеатр "Дружба" і Центральна міська дитяча бібліотека імені Шевченка.

Із програми приватизації також виключені 12 відділень "Ощадбанку", 10 відділень "Укрпошти" і ряд інших об'єктів.

Читайте також:

Суд визнав Київ власником акцій "Київміськбуду"

Києву повернуть незаконно відчужену землю

Київську енергетику повернули під контроль мерії

ВідеоКиїврада скасувала приватизацію понад 300 об’єктів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: