Київрада затвердила бюджет на 2009 рік

Незважаючи на те, що бюджет є бездефіцитним, частина київських депутатів вважають його "антинародним" і написаним на догоду чиновникам.

Київрада затвердила бюджет столиці на 2009 рік.

За це рішення проголосували 92 депутати, проти – 16.

Бюджет затверджений з прибутковою і витратною частинами в сумі 18,163 млрд. грн. Консолідований бюджет Києва (міста і 10 районів) затверджений в сумі 21,546 млрд. грн.

Секртар Київради Олесь Довгий назвав таке голосування перемогою.

"Це перемога. Перемога здорового глузду над політиканством над політичними амбіціями", - сказав Довгий.

В той же час, перед голосуванням лідер блоку свого імені Віталій Кличко закликав колег не підтримувати цей бюджет, оскільки він є "антинародним". Крім того, як повідомили у Блоці Кличка, депутатам не дали можливості навіть ознайомитися з бюджетом, оскільки лише вчора він був доопрацьований КМДА.

За даними депутатів блоку, у проекті бюджету на ремонт ліфтів у будівлі Київради виділяється 14 млн. грн., а на ремонт інших ліфтів у міських будинках взагалі не виділено коштів;

на фонд мера, який “використовується на разові подачки”, передбачено 30 млн. грн.;

на комунальні (провладні) засоби масової інформації - 32 млн. грн.

Крім того, стверджують у Блоці Кличка, бюджетом міста планується фінансування правоохоронних органів, що “напряму заборонено законодавством та нагадує прихований хабар, аби міліція, прокуратура та суд не бачили зловживань, які діються в місті”.

Також у заяві зазначається, що “на утримання влади виділяється 267 млн. грн., натомість на підготовку житлового господарства Києва до осінньо-зимового періоду 2009-2010 років не виділяється жодної копійки, на культуру – 188 млн. грн., на фізичну культуру та спорт – 42,6 млн. грн.”.

Фракція Блоку Кличка наголошує, що статтею бюджету "Транспорт і зв`язок" пропонується фінансувати “другорядні та непріоритетні заходи”. За її даними, якщо минулого року на компенсацію пільгового проїзду було передбачено 414 млн. грн., то цьогоріч у бюджеті передбачено тільки 160 млн. грн., що за умови різкого збільшення кількості пільговиків потягне нове підвищення тарифів.

Читайте також:

Черновецький: мене хочуть спаплюжити

Черновецький скасував підвищення всіх комунальних тарифів

Ющенко назвав Київ "театром абсурду"

Слідча комісія: Черновецький приховав податки на 100 млн.

ВідеоКиїврада затвердила бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: