Київрада знизила тарифи на опалення та гарячу воду

Київрада за схваленням Черновецького повернула старі тарифи на деяки види комунальних послуг, які діяли до підвищення 1 червня поточного року.

Київська міська рада ухвалила рішення про зниження тарифів на теплопостачання та гаряче водопостачання до рівня тарифів, які діяли до 1 червня 2009.

Відповідну пропозицію на засіданні 13 жовтня, яке проходило з бійками та скандалами, підтримали 106 обранців.

Доповідач з цього питання перший заступник мера Анатолій Голубченко повідомив, що влада довго працювала з "Нафтогазом" і "Київенерго", обговорювали всі питання.

"Але крапку в цьому поставила прем'єр-міністр, яка зобов'язала "Нафтогаз" забезпечувати нас газом в опалювальний період без обмежень. Одночасно з цим ми побачили і мер нас підтримав, що ми можемо знизити тарифи на комунальні послуги в тій частині, яка пов'язана з використанням природного газу", - сказав Голубченко.

Він нагадав, що "Київенерго" використовує природний газ на тепло і на нагрів гарячої води.

"Оці дві складові у тарифі і було запропоновано привести до рівня, який був до 1 червня 2009 року. Для того, щоб не створювати більш прецеденту, коли фракції кажуть, що не можна ні підвищувати, ні знижувати тарифи без рішення Київради, ми пропонуємо на сьогоднішній сесії ухвалити рішення щодо зниження тарифів на тепло та гарячу воду в частині енергії, яка використовується на підігрів води до рівня, який діяв до 1 червня 2009 року", - сказав Голубченко.

Раніше мер Києва Леонід Черновецький заявив, що вже підписав розпорядження про зниження тарифів на комунальні послуги.

1 травня столична влада оприлюднила нові тарифи на ЖКП для населення, які введені з 1 червня. Згідно з розпорядженнями мерії, нові тарифи на воду і опалювання для киян були збільшені приблизно удвічі.

Читайте також:

Київські депутати заглушили Черновецького ногами

У Київраді соратники Черновецького намагались побити Віталія Кличка

У Києві на 100% підвищать комунальні тарифи

Опалювальний сезон у Києві почнеться не пізніше 15 жовтня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: