Київська мерія підвищить комунальні тарифи у травні

Наразі триває процедура узгодження нових тарифів з усіма відповідними структурами.

Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Анатолій Голубченко запевняє, що тарифи на житлово-комунальні послуги для населення у Києві можуть зрости не раніше травня цього року.

Про це він повідомив сьогодні в інтерв’ю журналістам.

"Я думаю, що ми зможемо їх (тарифи - ред.) перерахувати у березні. У березні підписати відповідні розпорядження (проекти розпоряджень - ред.), у квітні - відповідно до процедури - вони будуть оприлюднені. З травня, з 1 травня, ввійдуть у дію, і у червні фізичні особи, можливо, отримають (платіжки - ред.)", - сказав Голубченко.

При цьому він підкреслив, що, можливо, у червні будуть отримані ці платіжки з новими тарифами на ЖКП, оскільки нові ціни на послуги мають бути до цього часу повністю узгоджені.

Заступник Черновецького повідомив, що зараз йде процедура узгодження нових тарифів з усіма відповідними структурами, зокрема, комісією роботодавців, профспілками, Антимонопольним комітетом, Міністерством ЖКГ та Міністерством економіки, інспекцією по цінах, Держкомпідприємництва. "Я дав слово, що ця процедура узгодження буде витримана", - наголосив Голубченко.

За його словами, відбулася нарада за участю міністрів щодо тарифної політики, на якій КМДА робила доповідь з цього питання.

"Ми доповідали це питання, намітили приблизний план і будемо йти по шляху, коли тарифи будуть абсолютно об’єктивні, чесні, відкриті, а, саме головне, не будуть тиснути на киян великим тягарем в умовах кризи", - запевнив чиновник.

На запитання, чи можна спрогнозувати зараз, будуть нові тарифи підвищені до того рівня, що планувалось останнього разу в КМДА, чи підвищення буде меншим, він сказав: "Ми робимо все можливе, щоб вони були нижчі (щоб нові тарифи були нижчі, ніж ті, що передбачалось увести з 1 лютого цього року - ред.)".

Нагадаємо, 5 березня Київська міськдержадміністрація скасувала підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення і на комунальні послуги для юридичних осіб.

Це сталося після того, як президент Віктор Ющенко жорстко розкритикував роботу київської влади і висловив невдоволення тарифними рішеннями команди Черновецького, соціальною та економічною напругою в місті а також тим, що столичний мер став героєм анекдотів.

Читайте також:

Українці заборгували за комунальні послуги 2 мільярди гривень

БЮТ: київський принцип "багаті платять за бідних" - незаконний

Черновецький: мене хочуть спровокувати

Черновецький поскаржився, що сусіди ненавидять його і Яшу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: