Київська мерія: проїзд в метро подорожчає у вересні

Виконуючий обов'язки голови КМДА Олександр Попов відзначив, що собівартість проїзду в метро на сьогодні дорівнює 2 грн 40 коп. Якщо буде введений тариф 2 грн, то метрополітен вийде на 80% собівартості проїзду.

Проїзд в київському метро подорожчає в середині вересня. Про це заявив перший заступник голови КМДА Олександр Попов.

"Зараз все залежить від керівництва метрополітену. Я думаю, що подорожчання буде, швидше за все, у вересні, тому що фінансовий стан метрополітену ускладнюється. Думаю, що подорожчання відбудеться десь до середини вересня, але це моє припущення", - заявив Попов.

Також Попов відзначив, що собівартість проїзду в метро на сьогодні дорівнює 2 грн 40 коп. Якщо буде введений тариф 2 грн, то метрополітен вийде на 80% собівартості проїзду.

Кажучи про розрахунки з метрополітеном за перевезення пільгових категорій пасажирів, Попов відзначив: "Ця проблема (заборгованості за перевезення пільговиків) стосується всіх транспортників. Вона виникла в 2009 р., коли на пільгові перевезення було направлено менше 50%, і це привело до накопичення боргів".

Нагадаємо, очікувалося, що вартість поїздки в метро підніметься вже з суботи, 28 серпня. Проте досі жетони в підземці продаються за старою ціною — 1,7 грн.

У п'ятницю, 27 серпня, заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко заявив, що метро подорожчає не раніше початку вересня.

Пізніше виконуючий обов'язки глави Київської міської державної адміністрації Олександр Попов повідомив, що за позовом метрополітену суд виніс рішення про скасування розпорядження КМДА, яким вартість проїзду в метро була знижена з 2 грн до 1,70 грн.

Повідомлення про подорожчання київського метро було розміщене на сайті КМДА.

Втім, ще 30 серпня джерело в столичній мерії запевнило, що проїзд в київському метро найближчими днями не подорожчає.

Розпорядження набуде чинності з моменту офіційного оприлюднення в засобах масової інформації. При цьому вартість проїзду в київських автобусах, трамваях, тролейбусах і фунікулері залишається колишньою 1,5 грн за одну поїздку.

Читайте також:

"Київський метрополітен" заявив, що проїзд подорожчає з понеділка

Проїзд в метро подорожчає з вересня

Проїзд у столичному метро коштуватиме 2 грн вже в суботу

ВідеоПро подорожчання проїзду в метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: