Київська влада не буде підвищувати комунальні тарифи

Комунальні тарифи залишаться на теперішньому рівні, якщо уряд дозволить КМДА борговий вексель на різницю в тарифах. Уряд, за даними КМДА, згідний.

Київська міська державна адміністрація не буде підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги.

Про це заявив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Голубченко підкреслив, що тарифи залишаться на теперішньому рівні, якщо Кабмін дозволить КМДА борговий вексель на різницю в тарифах.

"Цими векселями ми розрахуємось по різниці в тарифах перед "Київенерго" та водоканалом. Векселя можуть бути випущені строком на 3,4,5 років. Я особисто ходив з цього приводу в уряд, і ми все погодили", - сказав він.

Голубченко зазначив, що з цього приводу отримав позитивний висновок Міністерства юстиції. "Цей платіжний документ, ці векселя будуть пред'явлені "Нафтогазу", таким чином ми зможемо профінансувати різницю в тарифах і не піднімати питання про їх підвищення", - пояснив він.

За його словами, 23 червня Кабмін "з вірогідністю майже 100%" прийме відповідне рішення і дозволить КМДА випустити ці векселя.

Нагадаємо, 1 червня київська влада оприлюднила рішення, згідно з яким тарифи на гарячу воду та опалення з 1 липня будуть підвищені на 29-34% і 41% відповідно. Крім того, до кінця року влада має намір провести ще два підвищення задля приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня.

2 червня мер столиці Леонід Черновецький заявив, що оприлюднені тарифи на тепло і гарячу воду, які передбачається ввести з 1 липня, ще можуть коригуватися та були оприлюднені задля громадського обговорення.

Читайте також:

Антимонопольний комітет встановив, що тарифи в Києві не можна підвищувати

Уряд підвищить комунальні тарифи

Замість пільг українцям пропонують видавати гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: