Київська влада встановила граничні ціни на продукти харчування

КМДА встановила граничні торгові націнки на основні продовольчі товари, серед яких хліб, молоко, сир, м'ясо птиці, яйця і борошно.

На основні продовольчі товари КМДА встановила граничні торгові націнки. Про це йдеться в розпорядженні № 15 від 10 січня, опублікованому сьогодні в газеті Хрещатик.

Відтепер, граничний рівень рентабельності виробництва встановлено у 12% для всіх виробників борошна пшеничного першого і другого сорту, житнього борошна, хліба вагою більше 0,5 кг з цих видів борошна без додавання цукру, хліба і хлібобулочних виробів для діабетиків.

На м'ясо птиці, варену ковбасу, молоко, сир, сметану, вершкове масло, олію соняшникову, яйця встановлені граничні торговельні націнки у розмірі 10%, на борошно, макаронні вироби, крупи, цукор - 12%, на яловичину, свинину, хліб - 15 % без урахування витрат на їх транспортування у міжміському сполученні.

Крім того, зміни оптово-роздрібних цін на борошно пшеничне вищого, 1 і 2 сортів, житнє борошно, яловичину, свинину, м'ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко жирністю до 2,5%, сир до 9 % жирності, сметану до 20%, масло вершкове до 72,5%, яйця, цукор, олія соняшникова виробники повинні декларувати в Головному управлінні цінової політики КМДА.

Це розпорядження набуває чинності з дня опублікування.

Як повідомлялося, у столичних супермаркетах вводять ліміт на продаж продуктів. Так гречку відпускають не більше 1 кілограма у руки, макарони - не більше 3 кілограм.

Читайте також:

В київських магазинах вводять ліміт на продукти

У Києві вартість гречки перевалила за 30 гривень

Продукти в світі подорожчали до нечуваного рівня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: