Київське метро вимагає різко підвищити ціни на проїзд

Столичні метрополітенівці вимагають підвищити ціни на свої послуги? причому одразу на чверть - до 2,50 грн за одну поїздку.

Начальник комунального підприємства "Київський метрополітен" Петро Мірошников заявив про необхідність підвищення цін на проїзд у метро.

"У мене немає інформації про підвищення вартості проїзду, хоча зробити це просто необхідно. Нинішні тарифи економічно не обґрунтовані", - заявив керівник метрополітену.

Він вкотре наголосив, що для того, аби метро стало рентабельним, вартість однієї поїздки в ньому має становити 2,5 гривні. Тоді у "Київського метрополітену" з`являться кошти не тільки на підтримку нинішнього стану підземки, але й на її розвиток, технічне переоснащення, пояснив чиновник.

Також Мірошников розповів, що протягом минулого року столичне метро заробило на оренді 21 мільйон гривень. "Орендарі одержують дозвіл на торгівлю, тільки якщо це не суперечить заходам протипожежної безпеки і не утруднить евакуацію. Ініціатором появи торгових точок є не ми, а самі пасажири. Адже якби там нічого не продавалося, вони б і хвилини там не стояли", - зазначив начальник метрополітену.

За його словами, вказаної річної суми від оренди вистачає на те, щоб заплатити співробітникам зарплату за два тижні.

У той же час, за даними Мірошникова, в 2009 році на рекламі "Київський метрополітен" заробив 7,4 мільйона гривень, а на перевезеннях пасажирів - 558,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, у листопаді 2008 року тарифи на проїзд у столичному метро було підвищено з 50 копійок до 2 гривень за одну поїздку.

Пізніше ціни на проїзд було знижено до 1,70 гривні. Після цього представники столичної влади порахували, що обґрунтованою ціною проїзду є 2,50 гривні.

Читайте також:

АМКУ порушив справу проти "Київського метрополітену"

У Черновецького кажуть, що проїзд у громадському транспорті в 2010 році не подорожчає

Київське метро планує підвищити вартість проїзду до 2,5 грн

ВідеоКиївське метро вимагає підвищити ціни на проїзд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: