Київське метро вводить нові проїзні

Термін дії проїзного квитка можна буде продовжити на наступний календарний місяць або другу половину поточного місяця.

Столичне метро з 15 листопада 2010 року вводить нові проїзні квитки на основі пластикових безконтактних карток з можливістю продовження терміну їх дії. Це робиться з метою покращення культури обслуговування пасажирів, повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Термін дії проїзного квитка можна буде продовжити на наступний календарний місяць або другу половину поточного місяця. Зробити це будемо можливо в касах станцій метрополітену і за допомогою автоматів дозапису безконтактних карток, з 22 числа поточного місяця - на наступний місяць, з 15 числа - на другу половину поточного місяця.

Придбати місячний проїзний квиток з можливістю продовження терміну дії можна в касах станцій метрополітену за вартістю, встановленою згідно з діючим тарифом. У ціну квитка входить заставна вартість безконтактної картки - 7 гривень - і вартість місячного проїзного квитка - 95 гривень, або проїзного квитка на другу половину місяця - 48 гривень.

Нагадаємо, наприкінці вересня начальник Головного управління цінової політики столичної мерії Василь Яструбинський заявив, що нещодавнє підвищення цін в столичному метро навряд чи буде останнім, адже підземка навіть при тарифі в 2 гривні продовжує працювати собі в збиток.

Читайте також:

У Києві побудують дві нових гілки метро

У Києві чоловік зупинив рух метро, гуляючи по рейках

Призначено керівника Київського метрополітену

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: