Київські пляжі стануть платними

У Блоці Кличка у Києвраді стверджують, що міська влада намагається незаконно приватизувати столичні пляжі.

З киян збираються брати плату за вхід на пляжі. Про це повідомляє прес-служба Блоку Кличка.

За даними партійців, всупереч всім заявам чиновників про те, що місця відпочинку для киян будуть безкоштовними, все йде до тіньової приватизації міських пляжів. При цьому вони відзначили, що черговий крок до цього - внесення до програми приватизації низки об'єктів КП "Плесо", яке займається міськими пляжами. Тому, стверджують вони, напередодні купального сезону, два острови - Венеціанський і Долобецький - готують під приватизацію.

"Захоплення територій "золотих" пляжів станеться за тією ж схемою, що і масова роздача землі в Києві. Під сторожку або якусь сумнівну споруду відведуть землю, а потім там з'явиться платний пляж або закритий ресторан на воді", - заявляють у Блоці Кличка.

За словами партійців, у ідеї з благоустроєм міських водоймищ за рахунок інвесторів є свої "підводні камені".

По-перше, відзначають вони, якщо КП "Плесо" не в змозі ефективно управляти десятою часткою території міста і дивитися за пляжами, то чому бездарному господареві влада виділяє бюджет у розмірі 24 млн грн? По-друге, додають в Блоці, КП "Плесо" не може розпоряджатися землями водного фонду, тому що не має їх в постійному користуванні, оскільки не є державною структурою.

При цьому "кличківці" підкреслили, що всупереч цьому в обхід Земельного кодексу, влада в лютому передала підприємству функції за утриманням водних об'єктів Києва і їх територій, а це - майже 9 тисяч гектарів. І тепер інвестиційні конкурси, які ініціюються міською владою, дозволять приватним особами ближче підійти до земель водного фонду, додали вони.

Блок Кличка вимагає від прокуратури Києва терміново прийняти заходи реагування, щоб до купального сезону кияни не залишилися без безкоштовних пляжів.

Нагадаємо, раніше Всеукраїнське товариство охорони природи заявляло про загрозу ліквідації київських пляжів.

Також нагадаємо, що минулого року міська влада планувала відкрити 12 нових пляжів і зон відпочинку в столиці і заявляла про намір упорядкувати 29 пляжів, на що було передбачено витратити 5 млн грн з міського бюджету і 13 млн грн інвестиційних коштів.

Читайте також:

До літа в Києві можуть зникнути всі пляжі

Черновецький намагається приватизувати Гідрометцентр

Слово "Київ" стало платним

Київські лікарні здаватимуть в оренду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: