Київські ринки відмовилися від імпортних овочів

Столичні продуктові ринки відмовилися від закордонних овочів.

За словами продавців київських ринків, продукція, якою вони торгують, виключно вітчизняна. До того ж, майже щодня товар проходить лабораторну перевірку.

На столичному Житньому ринку продавці запевняють, що торгують лише продуктами українського виробництва. Так, огірки та завозять або з Херсона, або з Київської області. Капуста, салат, петрушка також вітчизняні. Майже кожен день товар здається на лабораторну перевірку. Продавці запевняють, що якби щось виявили, то відразу б довелося з ринку йти, пише Сегодня.

У свою чергу, в лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю столичного ринку також переконали, що закордонної продукції вже практично немає і овочі везуть з південних областей України. Після перевірки видається експертний висновок, який повинні пред'являти покупцеві. Особливо часто висновок запитують по ранній редисці.

У той же час, в інтернеті маса пропозицій про постачання іспанських овочів і фруктів. Постачальниками з Валенсії українському споживачеві пропонується: молода картопля, цибуля, часник, перець, огірки, морква, баклажани за цінами виробника. Іспанці обіцяють забезпечити персональну присутність при завантаженні товару та навіть сертифікати якості.

З початку року з Іспанії до України в 2011 році було ввезено 49 тонн огірків, крім того, ввозилися капуста, салат, помідори, перець, кабачки, баклажани, селера.

Нагадаємо, що зараз у Європі панує епідемія смертельно небезпечної кишкової інфекції невідомого походження. Хвороба вже спричинила у країнах ЄС "овочевий психоз", від якого страждає економіка країн. В результаті захворювання станом на 2 червня в країнах єврозони було зафіксовано 16 випадків смерті, близько 2 тис. людей були госпіталізовані.

Читайте також:

Українські аграрії можуть нажитися на світовій продовольчій кризі

Кишкова епідемія викликала "овочевий психоз" у Європі і налаштувала ЄС проти РФ

Росія заборонила ввезення овочів з Євросоюзу

В Україні подешевшали овочі


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: