Київський завод шампанських вин продадуть

Київський завод шампанських вин "Столичний" найближчим часом продадуть відомому світовому виробнику вин Henkell&Sohnlein Sektkellereien.

Шампанське
Архів

Власники Київського заводу шампанських вин "Столичний" близькі до завершення операції з продажу підприємства. Покупець - відомий в світі виробник ігристих вин Henkell&Sohnlein Sektkellereien групи Henkell&Sohnlein. 

Антимонопольний комітет України вже дав австрійській компанії дозвіл на придбання контрольного пакету акцій "Столичного".

За неофіційними даними, зараз підприємство підконтрольне Федору Шпигу та Олександру Деркачу. Як повідомляють джерела "Дела", операція з придбання найбільшого виробника ігристих вин в Україні буде завершена найближчим часом.

На підприємстві відмовляються коментувати майбутню операцію. "Всю інформацію ми оприлюднимо з початку наступного тижня", - повідомила PR-менеджер КЗШВ "Столичний" Поліна Корчева. 

За її словами, частка ринку підприємства в національному виробництві ігристих вин за підсумками 2006 року складає 23%. Виробнича потужність заводу - 24 мільйони пляшок на рік.

За словами старшого економіста компанії "Блейзер Фундація» Олега Устенка, прихід іноземного інвестора на "Столичний" дозволить модернізувати підприємство. А це неодмінно позначиться на збільшенні заводом продажів його продукції. 

Продукція заводу шампанських вин "Столичний", в першу чергу, орієнтуватиметься на експорт, вважає Устенко. "Поява в структурі власників міжнародної компанії дозволить істотно збільшити можливості експорту продукції", - говорить експерт. 

У 2006 році основна частка експорту шампанського, виробленого "Столичним", припала на Німеччину (90%), Естонію (4%), Іспанію (3%) та Англію (2%).

Крім того, Устенко не виключає деякого подорожчання продукції заводу у зв'язку з приходом інвестора. Експерт очікує, що найближчим часом на ринок зайдуть також інші великі світові гравці. На його думку, ринок шампанського для інвесторів досить цікавий. За прогнозами учасників галузі, в 2007-2008 роках обсяг ринку шампанських вин досягне 75 мільйонів пляшок. У грошовому еквіваленті це більше 1 мільярда гривень. 

Компанія Henkell&Sohnlein Group, заснована в 1832 році, виробляє ігристі вина більше 150 років. Серед брендів, що належать групі, всесвітньо відомі Gratien & Meyer (1864), Deinhard (1794), Henkell (1832), Carstens SC (1958), Champagne Alfred Gratien (1864). 

Тепер до них будуть додані більше 30 видів шампанського, яке виробляється в Києві. Серед популярних торгівельних марок "Столичного" - "Радянське шампанське", "Українське", "Золоте", "Мій Львів", "Наш Київ". Крім того, асортимент підприємства представлений колекцією тихих вин.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: