"Київський метрополітен" заявив, що проїзд подорожчає з понеділка

Довідкова служба "Київського метрополітену" заявила, що проїзд в підземці подорожчає до 2 грн з понеділка, 30 серпня. Вже завезені нові жетони.

Проїзд у київському метро подорожчає з 1,7 грн до 2 грн з понеділка, 30 серпня. Про це "Дзеркало тижня" повідомили в довідковій службі Київського метрополітену.

Очікувалося, що вартість поїздки в метро підніметься вже з суботи, 28 серпня. Проте поки жетони в підземці продаються за старою ціною — 1,7 грн.

У п'ятницю, 27 серпня, заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко в інтерв'ю газеті "Сегодня" заявив, що метро подорожчає не раніше початку вересня.

У каси метрополітену вже завезли нові жетони на проїзд. Вони трохи більше нинішніх і світло-зеленого кольору. Старі жетони можна буде протягом місяця обміняти з доплатою 30 копійок на нові.

Повідомлення про подорожчання київського метро розміщене на сайті КМДА. Розпорядження набуде чинності з моменту офіційного оприлюднення в засобах масової інформації. При цьому вартість проїзду в київських автобусах, трамваях, тролейбусах і фунікулері залишається колишньою 1,5 грн за одну поїздку.

Виконуючий обов'язки глави Київської міської державної адміністрації Олександр Попов повідомляв, що за позовом метрополітену суд виніс рішення про скасування розпорядження КМДА, яким вартість проїзду в метро була знижена з 2 грн до 1,70 грн.

Як повідомлялося, КП "Київський метрополітен" оскаржив у суді рішення Київської міськдержадміністрації про зниження вартості проїзду в київському метро з 2 грн до 1,7 грн.

Вартість проїзду в Києві була підвищена в 2008 році в рази - до 2 грн за поїздку, однак, потім, на настійну вимогу Антимонопольного комітету України знижена до 1,7 грн.

Читайте також:

Проїзд в метро подорожчає з вересня

Проїзд у столичному метро коштуватиме 2 грн вже в суботу

Проїзд у київському метро подорожчає в найближчі дні

Проїзд в київських маршрутках подорожчає до 4 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: