Київський ювелірний завод спростував інформацію про порушені кримінальні справи

В компанії заявили, що "всіляко допомагають розслідуванню справи про золотий контрафакт", але кримінальних справ проти її співробітників порушено не було.

Київський ювелірний завод спростував інформацію про порушення Генеральною прокуратурою кримінальних справ проти співробітників підприємства.

"Київський ювелірний завод в махінаціях не бере участі. Підприємство працює в правовому полі і не в нашій компетенції давати інформацію і коментувати дії правоохоронних органів. Але, будучи найбільшим виробником ювелірної галузі України, ми зацікавлені і всіляко допомагаємо розслідуванню справи про золотий контрафакт, порушеній в серпні цього року проти "ЮВК-Агат" і "ЮВК-Онікс" (з якими у КЮЗ не було і немає договірних стосунків) і виконуємо усі вимоги слідства", - заявили в прес-службі заводу.

"Ніяких кримінальних справ проти компанії і її співробітників не порушено" – йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що проти робітників заводу порушено кримінальну справу за фактом підроблення документів і передачу тавра КЮЗу та золота двом компаніям "ЮВК-Агат" та "ЮВК-Онікс" з метою отримання надприбутків.

Читайте також:

В Україні розгорівся "ювелірний" скандал

На Сумщині пограбували два ювелірних магазини

В Україні з’явилися фальшиві ювелірні прикраси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: