Київський зоопарк очолить син міністра

На крісло директора зоопарку претендує син міністра Кабінету міністрів Анатолія Толстоухова, фаховий ветеринар, який працював у звіринці в останні роки. Нинішня директор зоопарку подала у відставку.

Директор київського зоопарку Світлана Берзіна написала заяву про звільнення за власним бажанням. Про це з посиланням на джерела повідомляє "Газета по-Киевски".

"Я поки нічого не коментую. Як тільки буде прийнято якесь рішення, ви про все дізнаєтеся", - сказала сама Берзіна.

За даними джерел, місце директора зоопарку займе 31-річний Олексій Толстоухов - син нинішнього міністра Кабінету міністрів - Анатолія Толстоухова. До приходу Світлани Берзіної на посаду директора (19 лютого 2008 року) він 4 місяці виконував обов’язки директора зоопарку. До цього часу 7 місяців був заступником директора, а за фахом - ветеринар. Цю посаду і обіймав у зоопарку останнім часом.

Толстоухова колишні працівники зоопарку характеризують як дуже хорошого фахівця. Але з його ім’ям теж пов’язаний неприємний інцидент. Коли Толстоухов виконував обов’язки керівника, в зоопарку загинув бурий ведмідь. Звіра вигнали з критого павільйону на вулицю в мороз, щоб почистити клітку, але "забули" повернути назад. У результаті переохолодження ведмідь загинув.

Його тіло пролежало у вольєрі майже два тижні - співробітники вирішили, що звір впав у сплячку. Одним із завдань, яку ставила перед собою Світлана Берзіна, прийшовши на посаду директора зоопарку – "навести порядок і оцінити, в якому стані знаходяться звірі".

Але, як відомо, і при керівництві Берзіної в зоопарку померло чимало тварин. Тільки в цьому році - слон Бой, зебра, зубр, верблюд, бізон, амурський тигр, пінгвіни, шимпанзе.

Проте після перевірок Київського зоопарку чиновники заявили, що зоопарк фактично зразкове підприємство, а тварини гинули через безглузду випадковість.

Читайте також:

У Київському зоопарку запевнили, що пінгвіни померли не від голоду

Шимпанзе в київському зоопарку помер від ниркової недостатності

У київському зоопарку не виявили порушень: "тварини мерли випадково"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: