Київському метрополітену не дозволили підвищувати ціни на проїзд

Київміськадміністрація поки що залишила без уваги вимогу керівництва столичного метрополітену підвищити вартість проїзду до 2,50 грн.

Київська міська адміністрація залишила без уваги ініціативу керівництва метрополітену підвищити тарифи на проїзд до собівартості.

21 січня начальник комунального підприємства "Київський метрополітен" Петро Мірошников заявив про необхідність підвищення цін на проїзд у метро.

Він вкотре наголосив, що для того, аби метро стало рентабельним, вартість однієї поїздки в ньому має становити 2,5 гривні.

Тоді у "Київського метрополітену" з`являться кошти не тільки на підтримку нинішнього стану підземки, але й на її розвиток, технічне переоснащення, пояснив чиновник.

Через брак коштів відкриття трьох практично готових станцій у бік Теремків відклали на рік.

Щоби зменшити збитки, із 2010-го року скасували розрекламовані річні прозні квитки, які забезпечували собівартість поїздки в 50 копійок.

Нагадаємо, у листопаді 2008 року тарифи на проїзд у столичному метро було підвищено з 50 копійок до 2 гривень за одну поїздку.

Пізніше ціни на проїзд було знижено до 1,70 гривні. Після цього представники столичної влади порахували, що обґрунтованою ціною проїзду є 2,50 гривні.

Читайте також:

Київське метро вимагає різко підвищити ціни на проїзд

АМКУ порушив справу проти "Київського метрополітену"

У Черновецького кажуть, що проїзд у громадському транспорті в 2010 році не подорожчає

Київське метро планує підвищити вартість проїзду до 2,5 грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: