"Київстар" істотно підвищує тарифи

Розрекламовані вигідні тарифи тепер будуть діяти за іншими умовами. А дзвінки в інші країни відчутно зменшать бюджет абонентів.

"Київстар" з 30 березня підвищує вартість дзвінків у ряді тарифних планів для абонентів передплаченого зв'язку. Причиною цього підвищення називають необхідність збереження існуючого рівня середнього щомісячного доходу з одного абонента.

Як повідомляється в оголошенні оператора, в тарифних планах "DJUICE Безлім" і "DJUICE Безлім + Музика" вартість вихідних дзвінків на номери абонентів DJUICE після закінчення пільгового періоду, що триває 25 днів від дати поповнення рахунку на 30 гривень і більше, підвищується з 0,25 гривні за хвилину до 0,5 гривні за хвилину.

У тарифних планах "Дзвони всім" і "Багато розмов" вартість вихідних дзвінків на номери абонентів "Київстар" і DJUICE після закінчення акційних 3 тисяч хвилин, що нараховуються при поповненні рахунку на 30 гривень і більше, підвищується з 0,2 гривні за хвилину до 0,35 гривні за хвилину. Термін дії акційних хвилин скорочується з 30 днів з дати поповнення до 25 днів.

У тарифному плані "Потрійна перевага", що діє на території Донецької, Луганської, Херсонської областей та АРК, вартість вихідних дзвінків на номери абонентів всіх мереж підвищується з 0,35 гривні за хвилину до 0,5 гривні за хвилину. При цьому оператор підвищує кількість пільгових хвилин на вихідні дзвінки на номери абонентів "Київстар", що нараховуються щодня протягом 25 днів після поповнення рахунку на 30 гривень і більше, з 100 хвилин на день до 150 хвилин на день.

У тарифному плані "Безліч слів", що діє на території Рівненської області, підвищується розмір щоденної абонентської плати з 1 гривні день до 1,2 гривні на день. При цьому кількість пільгових хвилин на вихідні дзвінки на номери абонентів "Київстар", що нараховуються щоденно збільшується з 60 хвилин на день до 100 хвилин на день.

"Київстар" також підвищує вартість міжнародних дзвінків. Так при традиційному наборі вартість дзвінків на номери країн СНД і Грузії підвищується з 7 гривень за хвилину до 10 гривень за хвилину, у країни Європи та Північної Америки - з 12 гривень за хвилину до 15 гривень за хвилину, до інших країн світу - з 17 гривень за хвилину до 25 гривень за хвилину.

При використанні послуги міжнародних дзвінків "СтарСвіт" (набір через коди "015" і "815") вартість дзвінків у країни СНД і Грузію підвищується в бізнес-час (понеділок-п'ятниця з 8:00 до 20:00) з 2,75 гривні за хвилину до 3 гривень за хвилину, в не бізнес-час - з 0,95 гривні за хвилину до 1,5 гривні за хвилину, дзвінки до Європи подорожчають у бізнес-час з 3,2 гривні за хвилину до 4 гривень за хвилину, в не бізнес-час - з 1,95 гривні за хвилину до 2 гривень за хвилину, до Північної Америки - у бізнес час з 3 гривень за хвилину до 4 гривень за хвилину, в не бізнес-час - з 1,45 гривні за хвилину до 2 гривень за хвилину.

Дзвінки за допомогою послуги "СтарСвіт" в Центральну і Західну Азію подорожчають у бізнес-час з 5,5 гривні за хвилину до 8 гривень за хвилину, в не бізнес-час - з 4,45 гривні за хвилину до 5 гривень за хвилину. В усі інші країни світу подешевшають дзвінки в не бізнес-час з 5,45 гривні за хвилину до 5 гривень за хвилину.

Оператор також змінив вартість роумінгу. У другій зоні вартість вхідних дзвінків підвищилася з 10 до 12 гривень за хвилину, а вихідних знизилася з 20 до 12 гривень за хвилину. У третій тарифній зоні вартість вхідних дзвінків підвищується з 15 - до 25 гривень за хвилину, а вихідних - з 30 до 35 гривень за хвилину.

Підвищення вартості міжнародних дзвінків та роумінгу в компанії пояснили валютозалежністю таких тарифів і серйозною девальвацією гривні в 2009 році.

Читайте також:

Користувачам платіжних терміналів доведеться платити більше

Росія схвалила злиття Beeline та "Київстара"

Кількість користувачів мобільного зв'язку в Україні вперше зменшилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: