Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Київстар" пояснив, яким саме абонентам і чому змінює тарифні плани

Автоматичне переведення абонентів на нові тарифи відбудеться 1 травня.

Від 1 травня "Київстар" змінить тарифні плани для окремих контрактних клієнтів. Мобільний оператор переконує, що зміни торкнуться всього 0,3% абонентів. У них ще є півтора тижні, щоб поки що самостійно обрати новий тариф.

У "Київстарі" пояснили, що зміни торкнуться лише тих абонентів, які користуються застарілими тарифними планами.

"Вони були розроблені багато років тому і містять не такі вигідні для абонента умови, як у чинних тарифних планах: у частині тарифів немає безліміту на дзвінки всередині мережі "Київстар", відсутні хвилини для дзвінків на номери інших операторів або їх менше, ніж у чинних тарифах; кількість мегабайт мобільного Інтернету не відповідає поточним потребам користувачів", - ідеться в поясненні мобільного оператора, яке має в розпорядженні ТСН.ua.

У компанії переконують, що "перед впровадженням змін проаналізували використання послуг цими абонентами і підібрали актуальні тарифні пакети таким чином, щоб вони максимально відповідали потребам різних груп. Для всіх абонентів оновлених тарифних пакетів тепер буде доступний безлім для дзвінків усередині мережі "Київстар", збільшиться - в середньому на 50% - кількість хвилин для дзвінків на номери інших операторів, активні дата-користувачі отримають безлімітний мобільний Інтернет. Також абоненти можуть самостійно вибрати для себе будь-яку іншу актуальну пропозицію. Але якщо вони не зроблять вибір до 1 травня 2018 року, їм будуть запропоновані тарифні плани з урахуванням їхнього профілю споживання послуг".

Раніше повідомлялося, що тариф 180 грн на місяць буде автоматично переведений на 275 грн на місяць. Так, вартість підніметься майже на 53%. У разі незгоди з переведенням клієнт має самостійно обрати інший тариф з нової лінійки, і якщо він дешевший за наявний, - заплатити 30 грн.

ВідеоВ Україні офіційно запрацював швидкісний Інтернет 4G

Про запуск мобільного зв'язку нового покоління повідомили відразу двоє з трьох найбільших операторів. Нова технологія дозволяє користуватися у рази швидшим Інтернетом, в порівнянні з нинішнім.

В Україні офіційно запрацював швидкісний Інтернет 4G

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції