"Київводоканал" повернули киянам

Господарський суд погодився з доводами Генпрокуратури щодо незаконності відчуження на користь приватної структури 25,46% акцій статутного фонду підприємства.

До власності територіальної громади столиці повернуто понад 25% акцій статутного фонду ВАТ "АК "Київводоканал", повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури.

Господарський суд Києва погодився з доводами Генеральної прокуратури України щодо незаконності відчуження на користь приватної структури 25,46% акцій статутного фонду ВАТ „АК "Київводоканал", повідомляє Генпрокуратура.

1 жовтня суд задовольнив позов прокурора і повернув до власності територіальної громади столиці зазначений пакет акцій, сказано в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, згідно з позовами Генпрокуратури, поданими у Господарський суд Києва і Печерський районний суд Києва наприкінці серпня - початку вересня 2010 року і оприлюдненим в Єдиному державному реєстрі судових рішень, Київ продав пакети акцій ВАТ "Київводоканал" (25,464%), "Київгаз" (28,46%) і "Київхімволокно" (51%), що належать територіальній громаді, компанії ТОВ "ФК "Новий регіон".

В зв'язку з цим Генпрокуратура оцінила збитки, заподіяні бюджету міста, в 16,365 млн. грн.

Читайте також:

Суд визнав Київ власником акцій "Київміськбуду"

Попов визнав, що не має впливу на "Київгаз" і "Київводоканал"

"Київміськбуд" та "Київгаз" виключені із програми приватизації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: