‪Кличко пообіцяв добудувати Подільсько-Воскресенський міст та запустити метро на Троєщину

‪Кличко пообіцяв добудувати Подільсько-Воскресенський міст та запустити метро на Троєщину

Один із проектів майбутньої станції метро "Проспект Ватутіна" на Троєщині / Фото: Вести

Проект добудови мосту можуть реалізувати через три роки.

Через 2,5-3 роки в Києві можуть добудувати Подільсько-Воскресенський міст, який дасть можливість згодом прокласти лінію метрополітену в спальний мікрорайон Троєщина.

Таку обіцянку в ефірі радіо "Вести" озвучив міський голова Віталій Кличко, передає його прес-служба.

"Я хочу стати тим мером, який нарешті добудує Подільсько-Воскресенський міст. Нам вкрай потрібен інвестор для добудови мосту. Я ознайомився з документами, в яких було зазначено, що цей міст побудують ще у 1979 році. Минуло вже понад 36 років. Але скажу одразу – за рік це не можливо. Це проект на 2,5-3 роки. Але ми повинні цього року закласти базу. І це – одне з моїх новорічних бажань", – сказав Кличко.

 

#Кличко: Я хочу стати тим мером, який нарешті добудує Подільсько-Воскресенський містЯ хочу стати тим мером, який нареш...

Опубліковано Кличко - мер 1 січня 2016 р.

Нагадаємо, жителям Троєщини збудувати нову лінію метро обіцяють перед кожними виборами останні років 25. Проте обіцянки навіть не втілили в проектній документації. Експерти зазначають, що на будівництво лінії метро на Троєщину потрібно буде близько одного мільярда доларів США та років п'ять на саме будівництво. У цьому мікрорайоні проживає близько 300 тисяч людей – це другий за густотою забудови масив Києва.

Один із проектів майбутньої столичної лінії метро між Подолом та Троєщиною / Фото: Вести

Хто регулярно заробляє на примарному "метро" на Троєщину, дивіться на відео на сайті ТСН.ua за цим посиланням.

Повʼязані теми:

Наступна публікація