Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
‪Кличко пообіцяв добудувати Подільсько-Воскресенський міст та запустити метро на Троєщину

Проект добудови мосту можуть реалізувати через три роки.

Через 2,5-3 роки в Києві можуть добудувати Подільсько-Воскресенський міст, який дасть можливість згодом прокласти лінію метрополітену в спальний мікрорайон Троєщина.

Таку обіцянку в ефірі радіо "Вести" озвучив міський голова Віталій Кличко, передає його прес-служба.

"Я хочу стати тим мером, який нарешті добудує Подільсько-Воскресенський міст. Нам вкрай потрібен інвестор для добудови мосту. Я ознайомився з документами, в яких було зазначено, що цей міст побудують ще у 1979 році. Минуло вже понад 36 років. Але скажу одразу – за рік це не можливо. Це проект на 2,5-3 роки. Але ми повинні цього року закласти базу. І це – одне з моїх новорічних бажань", – сказав Кличко.

 

#Кличко: Я хочу стати тим мером, який нарешті добудує Подільсько-Воскресенський містЯ хочу стати тим мером, який нареш...

Опубліковано Кличко - мер 1 січня 2016 р.

Нагадаємо, жителям Троєщини збудувати нову лінію метро обіцяють перед кожними виборами останні років 25. Проте обіцянки навіть не втілили в проектній документації. Експерти зазначають, що на будівництво лінії метро на Троєщину потрібно буде близько одного мільярда доларів США та років п'ять на саме будівництво. У цьому мікрорайоні проживає близько 300 тисяч людей – це другий за густотою забудови масив Києва.

метро на Троєщину
Вести
Один із проектів майбутньої столичної лінії метро між Подолом та Троєщиною

Хто регулярно заробляє на примарному "метро" на Троєщину, дивіться на відео на сайті ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції