Клієнти російських банків вийшли на пікет через знецінення рубля

Люди скаржаться, що не можуть виплатити кредити.

Напередодні, 20 січня, російський рубль подолав черговий історичний антирекорд.

За один долар давали на міжбанку 82 рубля. Як повідомляється у сюжеті ТСН.Ранок, євро перевалив за 90 рублів. Стільки російська валюта не коштувала навіть у кризу 1998 року.

Нервування жителів РФ зростає. Клієнти двох російських комерційних банків прийшли до відділеннь фінустанови з проханням переглянути їхні валютні позики, адже сплачувати іпотечні кредити за новим курсом вони не можуть. "Зараз ситуація така, що мій щомісячний платіж перевищив мій заробіток. Якщо я навіть зараз віддам квартиру банку або комусь продам її, я все одно буду винний вісім мільйонів", - зазначив росіянин.

Інший пікет влаштували співробітники мережі піцерій, які вимагають виплати зарплати, яку затримують ще з літа. "Невиплати зарплати дуже тривалі - просто катастрофічна. За липень не заплатили, у серпні заплатили і у вересні половину. І все. Більше не заплатили ані копійки, - скаржаться у закладі.

Дирекція все пояснює тяжкою економічною ситуацією.

Своєю чергою, за словами президент РФ Володимира Путіна, девальвація рубля відкриває перед росіянами нові можливості, якими треба скористатися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: