Клюєв пообіцяв підприємцям "єдине вікно" на Новий рік

За його словами, наступного тижня парламент прийме в другому читанні закон для забезпечення оформлення дозвільної документації за принципом "єдиного вікна".

Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв пообіцяв до кінця року уніфікувати й спростити роботу всіх дозвільних інстанцій, скоротивши їхню кількість із 12 тис. до тисячі.

За словами віце-прем'єра, принцип "єдиного вікна" почне діяти в країні через 2-3 місяці.

"У більшій своїй частині всі послуги надумані. Введення "єдиного вікна" скоротить витрати часу й коштів підприємця, мінімізує корупцію. Та система, яка існує сьогодні, просто дискредитує владу", - сказав віце-прем'єр.

Він висловив переконання, що наступного тижня парламент прийме в другому читанні закон для забезпечення оформлення дозвільної документації за принципом "єдиного вікна".

"Зараз підприємцю, щоб почати свою справу, потрібно отримати близько 300 дозволів. Звичайно, необхідні процедури залишаться: екологічні, будівельні експертизи, але вони повинні проводитися без участі інвестора", - зазначив Клюєв.

Він пообіцяв, що з тисячі дозвільних послуг кількість платних скоротиться наполовину й по ним будуть затверджені єдині тарифи. Всі виручені кошти автоматично направлятимуться до Державного бюджету.

нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Податковий кодекс буде прийнятий у першій декаді листопада.

Читайте також:

Податок на депозити поки вводити не будуть

Азаров пообіцяв Податковий кодекс на початку листопада

Колесніков: бабусі на базарі і супермаркети повинні платити однакові податки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: