КМДА незаконно розтратила 160 млн гривень

Результатами таких дій у рахунковій палаті, зокрема, називають недобудову трьох станцій метро на теремки.

КМДА
УНІАН
У київському бюджеті знайшли велику "дірку"
Рахункова палата заявляє про неефективне використання Київською міською державною адміністрацією 161,8 млн гривень коштів, виділених Києву з державного бюджету на виконання функцій столиці в 2008 році.

Про це сказано в повідомленні Рахункової палати.

"За результатами аудиту, при використанні коштів субвенції на виконання програми виявлені порушення законодавства й неефективні витрати в сумі 161,8 млн. гривень", - сказано в повідомленні.

Палата зазначає, що міськадміністрація, отримуючи кошти держбюджету, повинна разом з Кабінетом міністрів розробити програму забезпечення виконання Києвом функцій столиці, а Кабмін - затвердити її. Однак, на думку Рахункової палати, розроблена й затверджена в 2008 році програма мала ряд істотних порушень - відсутність певних кінцевих результатів, державного замовника, відповідальної особи від міста за координацію й виконання програми.

Крім того, прорахунками програми палата вважає часті перерозподіли асигнувань, у результаті чого кошти розпорошувалися між об'єктами з низьким ступенем будівельної готовності, і внесення в неї об'єктів, які не належать до столичних функцій.

У результаті незавершеними залишилися важливі для міста об'єкти, чиє введення в експлуатацію було заплановане в 2008 році, зокрема, будівництво 3-х станцій метро на Куренівсько-Червоноармійській лінії від "Либідської" у бік житлового масиву Теремки.

Як повідомлялося, у червні 2008 року Кабмін виділив Києву 1,696 млрд гривень для виконання функцій столиці України 2008 року, затвердивши "Програму забезпечення виконання в 2008 році м. Києвом функцій столиці України".

1,346 млрд гривень були передбачені на будівництво й реконструкцію об'єктів інфраструктури, зокрема, НСК "Олімпійський", Дарницький вокзал, транспортні розв'язки, ділянок метрополітену, 350 млн. гривень - на соціальні виплати й поліпшення медобслуговування.

Читайте також:

Житло в Києві подешевшало на 9%

Черновецький хоче ввести податок на голубів, орлів, яструбів

У Києві обмежать рух по десятку вулиць та мосту

Черновецький продає свої листи до Ірочки за 1000 грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: