КМДА пообіцяла відновити тепло у квартирах до кінця дня

У близько двох тисячах будинків столиці до кінця дня планують відновити тиск газу.

У КМДА пообіцяли до кінця поточного дня відновити тиск газу у Києві, що подається на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 компанії "Київенерго", які обслуговують близько двох тисяч житлових будинків.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

"Наразі "Київенерго", враховуючи, що тариф покривається тільки на 60%, не сплачує за газ, і НАК "Газ України" робить такі обмеження (зниження тиску газу – ред.). На цей сезон це вже другі такі обмеження по ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. І на їхній території до кінця дня, ми вирішили, піднімуть знову тиск газу", - сказав Мазурчак.

Нагадаємо, 19 січня "Київтрансгаз" обмежив поставки газу на київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 через борги.

У зону обслуговування ТЕЦ-6 потрапляють Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Подільський райони, частина Шевченківського, а також житлові масиви Троєщина, Лісовий, Воскресенка, Оболонь, Куренівка, Виноградар, Поділ.

ТЕЦ-5 обслуговує Дарницький, Солом'янський, Печерський, Голосіївський райони, частину Шевченківського, а також житлові масиви Харківський, Позняки, Осокорки, Русанівка, Березняки, Теремки.

Загалом без відповідного теплопостачання залишилися 2 млн киян.

Як повідомило джерело в "Київенерго", зараз температура теплоносія, який виходить з ТЕЦ, майже на 20 градусів нижче за показник температурного графіка, розрахованого для сьогоднішніх погодних умов.

За офіційною інформацією "Київенерго", між компанією і газівниками підписані договори на постачання газу для вироблення теплової енергії для потреб населення, але виникли складнощі через обов'язкову умову про 30% передоплати, здійснити яку не є можливим через вже наявні борги компанії перед постачальниками палива, викликані великою заборгованістю перед "Київенерго". Так, за даними компанії, станом на 19 січня 2011 року борг "Київенерго" за спожитий газ становить 1 млрд 370 млн грн. При цьому борги перед компанією споживачів і бюджету сукупно перевищують 3,5 млрд грн.

Як повідомлялося, голова КМДА Олександр Попов заперечує вину столичної мерії за холодні батареї в квартирах киян.

"У нас залишається наш борг 150 млн грн (перед АК "Київенерго" щодо компенсації різниці в тарифах), а не 1 млрд, і не більше", - заявив він журналістам 26 січня.

Голова столичної адміністрації нагадав, що органом, який приймає рішення щодо тарифів і несе відповідальність за компенсацію різниці в тарифах, з другої половини минулого року є Національна комісія регулювання електроенергетики.

Читайте також:

Кияни можуть залишитися без тепла та гарячої води

50% тепломереж столиці прийшли в непридатність

Тариф на тепло і гарячу воду киянам підвищать на місяць пізніше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: