КМДА скасувала дозвіл Черновецького на "ходячу" торгівлю у метро

Пересувна торгівля у Київському метрополітені віднині знову під забороною.

Київська міська державна адміністрація заборонила пересувну торгівлю у метро, яку раніше дозволив мер Києва Леонід Черновецький.

Текст відповідного розпорядження оприлюднено на офіційному порталі КМДА.

Рішення прийнято відповідно до закону "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування".

А також з метою приведення нормативно-правових актів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) у відповідність до вимог чинного законодавства.

У документі зазначається: "визнати таким, що втратило чинність, розпорядження КМДА від 19.08.2009 №921 "про впорядкування розміщення пересувних торговельних об'єктів на території комунального підприємства "Київський метрополітен".

Нагадаємо, у вересні 2009 року Черновецький своїм розпорядженням дозволив пересувну торгівлю на території столичного метрополітену.

Згідно з цим документом, міськадміністрація анулювала пункт свого розпорядження від 24 лютого 2005 року, що забороняє укладати договори на розміщення пересувної торгівлі на території комунальних підприємств "Київський метрополітен", "Київпастранс" і "Київавтодор".

При цьому міськадміністрація дозволила Київському метрополітену укладати з підприємцями тимчасові договори на право розміщення пересувних лотків, столів і рундуків строком до одного місяця з правом переукладення.

Читайте також:

Центр Києва очистять від зовнішньої реклами

Україна вдвічі погіршила зовнішню торгівлю

Київрада поскасовує рішення Черновецького про кладовища і хліб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: