КМДА закупить 50 вагонів за 400 млн гривень для запуску метро на Теремки

КМДА купить 50 вагонів по 8 млн грн кожний, щоб запустити метро від "Либідської" до Теремків. На добудову станцій треба ще 700 млн грн.

Київська міська державна адміністрація має намір придбати 50 вагонів для запуску метро від станції "Либідська" убік житлового масиву Теремки.

"Будемо орієнтуватися, у першу чергу, на українського виробника. Для цієї лінії метрополітену передбачене придбання 50 вагонів як українського, так і російського виробництва. Вартість одного такого вагона - 8 млн. гривень", - заявив виконуючий обов'язки голови адміністрації Олександр Попов.

Попов зазначив, що в цілому вартість проекту будівництва станцій становить 2,1 млрд. гривень. Для завершення робіт необхідно 700 млн. гривень.

В.о. голови КМДА також нагадав, що, відповідно до доручення уряду, будівництво станцій повинне бути завершене до кінця поточного року.

Раніше Київська міська державна адміністрація збільшила вартість будівництва ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії метро від станції "Либідська" до станції "Виставковий центр" на 0,697 млрд. гривень до 2,785 млрд. гривень.

У травні "Київметробуд" активізував будівництво ділянки метро від "Либідської" убік Теремків, після того як прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Київміськадміністрації й КП "Київський метрополітен" завершити будівництво цієї ділянки в 2010 році.

Читайте також:

Начальник київського метро подав у відставку

Проїзд у київському метро подорожчає до 2 гривень

Дощ затопив київську станцію метро "Позняки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: