Книга від Клименка-втікача та плакат майбутнього України: що дарували Порошенку

Колекцію президентських подарунків віддали на виставку до бібліотеки Вернадського

За час президенства Петро Порошенко отримав близько 80 подарунків, з яких більшість – це книги та сувеніри. Про це йдеться в офіційній відповіді на запит "Українських новин".

Серед усіх цих подарунків знайшлася і книга "Шлях до успіху. Як змінити систему, не Змінивши себе", презентована главі державі автором – екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком, який зараз переховується в Росії.

В Адміністрацій Президента заявляють, що подарунки були передані до постійної експозиції Фонду Президентів України бібліотеки ім. Вернадського головним департаментом державного протоколу і церемоніалу.

Серед подарованих президенту книг є навіть "Кобзар" Т.Г. Шевченка польською мовою та плакат "Розмалюй майбутнє для України"

Нагадаємо, третій президент України Віктор Ющенко заявив, що хоче відкрити власну публічну бібліотеку. Відкрити для громади Ющенко має намір і президентський архів. За словами Ющенка, він поставив перед собою завдання взятися за формування гуманітарного пакета для української нації, де б був архів президента, бібліотека президента та музей.

Крім того, він будує хату-мрію для українського поета Тараса Шевченка з його ж ескізами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: