Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кохання на мільйон доларів.  Як "шлюбні агенції" дурять іноземців, закоханих в українок

Аферисти під вигаданими іменами зв'язуються з охочими одружитися на українських дівчатах.  

Журналісти викрили схему, за якою діяли так звані "шлюбні аферисти" й заробляли мільони на довірливих іноземцях, які хотіли познайомитися з українськими дівчатами.

Про це йдеться в сюжеті "Грошей".

Один з героїв передачі - Ахмед - "познайомився" із дівчиною через Мережу, зареєструвавшись на сайті знайомств. Буквально за кілька тижнів спілкування у "майже нареченої " почалися великі труднощі із фінансами: вона просила гроші на ліки для бабусі й на візу, що приїхати до "нареченого". Ахмед схаменувся тільки за кілька тижнів спілкування: коли сума витрат на українську красуню сягнула трьох тисяч доларів.

Виявилося, що дівчина насправді ніколи не була знайома з іноземцем. А від її імені з Ахмедом спілкувалися шлюбні аферисти, головна ціль яких була проста - видурити гроші з довірливого закоханого  чоловіка.

Ахмеду ще пощастило: на псевдонаречену він витратив лише кілька тисяч, тоді як втрати інших жертв сягають навіть 400 тисяч доларів.

Виявляється, в Україні орудує ціла банда віртуальних аферистів, які витягують з кишень іноземців цілком реальну валюту. Маскуються вони під сайти знайомств чи шлюбних агенцій. Схема виглядає дуже просто: заможний американець вирішує познайомитися з українською нареченою. Відразу ж пошук видає йому десятки варіантів. І тільки-но він реєструється на такому сайті - з його гаманця починають зникати гроші: 300 доларів за реестрацію та доступ до бази українських красунь, плюс по чотири долари за хвилину перебування онлайн.

Іноді за вечір спілкування з "українками" іноземець витрачає більше шестиста долларів. Для спілкування із іноземцями підходять навіть чоловіки, адже роботодавець вимагає лише базове знання англійської. Водночас він гарантує космічні заробітки.

Рецепт в таких агенціях простий: чоловіки люблять очима, тож в анкеті - красиві фото дівчини, знайденої в Інтернеті. Для переконливості ще й вигадується трагічна історію кохання та життя. Можна також попросити грошей на прожиття.

Агенція ділить зароблені гроші між усіма співробітниками. За приблизними підрахунками, в місяць ці аферисти заробляють більше 50 тисяч доларів, які, звісно, не оподатковуються.

За незаконне здійснення псевдошлюбних агентств своєї діяльності передбачена кримінальна відповідальність за ст. 190 Кримінального кодексу: за шахрайство максимальна санкція передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, за несплату податків таким агентствами передбачені три роки позбавлення волі.

Однак, наголошують журналісти, найбільша біда таких агенцій у тому, що вони щодня паплюжать імідж українських дівчат в усьому світі.

Відео Як мережеві аферисти продають іноземцям віртуальних українських наречених

Залиште свій коментар

Вибір редакції