Колекція годинників, нерухомість, але вже без велосипедів: що задекларував Віталій Кличко

Колекція годинників, нерухомість, але вже без велосипедів: що задекларував Віталій Кличко

Фото: УНІАН

За рік мер Києва отримав 318,6 тисяч грн зарплати.

Міський голова Віталій Кличко задекларував нерухомість, колекцію годинників, рояль, автівки та прикраси дружини.

Про це йдеться в його електронній декларації за 2019 рік, розміщеній на сайті НАЗК.

Так, у документі вказані дві квартири у Києві - одна площею у 251,8 квадратних метрів, друга - 43,6. Згідно з документом, на його дружину оформлені земельна ділянка площею 2,5 тисяч квадратних метрів у Лютежі та будинок відпочинку площею 785.5 квадратних метрів.

Кличко задекларував колекцію з семи коштовних наручних годинників, а також мармуровий годинник, виготовлений у XIX столітті. У документі йдеться і про ювелірні вироби дружини. Також Кличко вказав у документі рояль Yamaha.

Серед транспортних засобів Кличку належать мотоцикл та причеп-платформа. Дружині - автомобілі Тoyota Sequoia та Land Rover Discovery. А от дев'яти велосипедів у декларації мера більше нема.

Загальний дохід Кличка за 2019-й трохи більше мільйону гривень. З них 318 599 грн зарплати та 697 014 грн доходу від управління грошовими коштами в "Deutsche Bank". Тут Кличко також вказав 1614 грн "подарунку у негрошовій формі" та 1883 грн "додаткового блага" від Національного олімпійського комітету України.

Згідно з декларацією, у банках мер Києва зберігає 67 189 грн, 14 доларів, готівкою - 24,2 тисячі євро та 13,2 тисячі доларів. У декларації вказано суми, які міський голова позичив третім особам. Це кошти у розмірі 8,2 млн євро та близько 554 тисяч доларів.

Крім того, Кличко задекларував 918,5 тисяч грн витрат на оплату послуг по нематеріальних активів.

Декларацію Віталія Кличка за 2018-1 рік можна переглянути тут

Повʼязані теми:

Наступна публікація