Колесніков хоче підняти максимальний дохід "спрощенців" до 500 тисяч

Для "спрощенців", які не використовують касові апарати, пропонується залишити граничний обсяг доходу на рівні 300 тис. грн.

Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков запропонував підняти граничний обсяг річного доходу для фізичних осіб підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, із 300 тис. до 500 тис. грн за умови використання касових апаратів.

Про це йдеться у його листі до міністра фінансів Федора Ярошенка.

Колесніков пропонує "розглянути можливість збільшення граничного обсягу доходу для фізичних осіб підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, до 500 тис. грн за умови використання ними реєстраторів розрахункових операцій".

При цьому для "спрощенців", які не використовують касові апарати, пропонується залишити граничний обсяг доходу на рівні 300 тис. грн.

При цьому Б.Колесніков виступає за те, щоб внести до Податкового кодексу норму, згідно з якою платники єдиного податку - фізичні особи "мали можливість купити реєстратори розрахункових касових операцій за рахунок Державного бюджету".

Нагадаємо, останній варіант проекту Податкового кодексу передбачає значне обмеження прав платників єдиного податку.

Зокрема, передбачалося, що єдиний податок зможуть сплачувати тільки фізособи, причому з оборотом до 300 тис. грн на рік і чисельністю працівників до двох осіб.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Податковий кодекс буде прийнятий у першій декаді листопада.

Читайте також:

Бродський хоче "зафіксувати" податок для теплиць

Клюєв пообіцяв підприємцям "єдине вікно" на Новий рік

Азаров пообіцяв Податковий кодекс на початку листопада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: