Україна будуватиме дороги за російські гроші

Також віце-прем'єр Колесніков додав, що у проекті Податкового кодексу закладено, що акциз на бензин буде направлено на будівництво нових доріг.

Віце-прем'єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесніков допускає залучення кредиту "Сбербанка России" на фінансування будівництва доріг до Євро-2012.

"Так, ми можемо частково і їх використовувати, але нам потрібно розуміти, як ми будемо віддавати", - сказав Колесніков, відповідаючи на питання про можливе залучення коштів "Сбербанка России", в розмірі 2 млрд рублів, на фінансування дорожніх робіт до Євро-2012.

Він додав, що у проекті Податкового кодексу закладено, що акциз на бензин буде направлено на будівництво нових доріг.

"Якщо ми будемо в повному обсязі збирати акцизи, це дасть Україні 3-4 млрд. доларів на рік. У нас зараз приблизно 1 млрд. доларів йде на утримання", - додав Колесніков.

"Я думаю, якщо все буде вдало з акцизами, Україну чекає такий обсяг дорожнього будівництва, що в українських компаній немає таких потужностей", - продовжив він.

Він підкреслив, що скасування транспортного податку повністю входить в русло принципу "платить тільки той, хто їздить".

"Якщо у вас машина радянського виробництва і ви їздите зовсім мало, ви не повинні платити транспортний податок", - сказав чиновник.

Нагадаємо, наприкінці серпня перед засіданням уряду Колесніков у різкому тоні звинуватив першого віце-прем'єра Андрія Клюєва в тому, що під час капітального ремонту траси до Конча-Заспи, якою спікер Верховної ради  Володимир Литвин та голова уряду Микола Азаров та інші високопосадовці їздять до своїх будинків, асфальт було покладено тільки до маєтку першого віце-прем'єра.

Читайте також:

Половина туристів на Євро-2012 приїдуть з Росії

Колесніков: у Податковому кодексі не буде єдиного податку

Колесников відчитав Клюєва за те, що той проклав супердорогу лише до свого маєтку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: