Коли автомобіль у повній гармонії з Вами!

Купуючи автомобіль, ми хочемо, щоб він подобався нам у всьому: дизайн кузова, якість оздоблювальних матеріалів, музична система. Прекрасно усвідомлювати, що на дорозі автомобіль з тобою "разом".

 

 Купуючи автомобіль, ми хочемо, щоб він подобався нам у всьому: дизайн кузова, якість оздоблювальних матеріалів, музична система. Прекрасно усвідомлювати, що на дорозі автомобіль з тобою "разом".

А коли Ваше почуття радості за володіння прекрасним автомобілем підкріплюється захопленням оточуючих, впевненість у покупці наближається до позначки "100%".

Такий емоційний вступ до такої, здавалося би, банальної теми як автомобіль, пов'язаний із тим, що він давно перестав бути просто засобом пересування. Ринок переповнений пропозиціями різних торговельних марок, і тепер "засіб пересування" може приносити ще й радість від водіння, створювати неперевершений комфорт - бути в повній гармонії зі своїм власником.

Які фактори впливають на гармонійність? Прикладом для розгляду цього разу може стати RX450h. Оминаючи стандартні факти, згадані в офіційних прес-релізах, перейдемо до того, що змушує із забуттям думати про цей автомобіль.

По-перше, Lexus RXh навчить Вас чути тишу. Коли він їде на електродвигунах, тиша в салоні вражає. Момент, коли заводиш автомобіль і немає звичного звуку стартера і бензинового двигуна, дуже вражає - особливо тих, хто переживає це вперше. Більше того, автомобіль абсолютно безшумний як усередині салону, так і для оточуючих людей на вулиці.

По-друге, Lexus RXh принесе Вам задоволення незалежно від манери і досвіду водіння. Він чудово тримає дорогу і не кренить у поворотах. Більше того, цей автомобіль має найкращі аеродинамічні показники у своєму класі.

По-третє, Lexus RXh стане Вашим справжнім партнером. Дуже зручний джойстик дозволяє керувати мультимедійною системою, клімат-контролем і вбудованим навігатором. Є можливість підключення мобільного телефону, Bluetooth, DVD ченджера і жорсткого диска на 10 ГБ із можливістю запису.

По-четверте, це естетична частина питання. RX є зразком сучасного японського дизайну, втіленням максимальної чистоти і простоти виразу. Неймовірна точність у з'єднанні деталей кузова - красномовне свідчення найвищої якості виробництва.

Варто звернути увагу й на технічний бік. Наявність сучасних незвичних технологій, таких як електричні двигуни, може викликати певний сумнів: тепер крім заправки бензинового, потрібно ще й електричний заряджати? І тут технічна частина питання плавно переходить у естетичну. Насолоджуйтеся водінням! Про зарядку електродвигунів Ваш RXh подумає сам (енергію для цього він бере за рахунок гальмування автомобіля).

Самостійно оцінити всі переваги цього автомобіля можна вже на тест-драйві. І ось він, останній критерій гармонійності: тест-драйв найгармонійнішого авто (вибачте за тавтологію) Ви проходите в самому серці Києва, в першому офіційному салоні Лексус.

А поки авто підженуть під ґанок салону, Ви насолоджуєтеся ароматною чашкою кави.

Лексус Сіті Плаза, вул. Мечникова 2а, б-ц. "Парус", тел. 499-40-09

www.city-plaza.lexus.ua

www.lexus-blog.kiev.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: