Колишній агент КДБ претендує на британську газету

Олігарху так і не вдалося вмовити англійців продати йому друковане видання.

Російському мільярдеру Олександру Лебедєву відмовили у покупці британської газети Evening Standard. Власник компанії Daily Mail and General Trust (DMGT) Віконт Ротермер так і не пояснив, чому відхилив пропозицію Лебедєва придбати збиткове видання.

На думку одного з учасників ринку, DMGT "украй чутливо" ставиться до своїх видань і нізащо не погодилася б продати одне з них російському олігархові, який колись працював у Лондоні як агент радянських спецслужб, пише The Financial Times.

Пропозицію про покупку Evening Standard Лебедєв зробив DMGT ще наприкінці 2008 року.

Олександр Лебедєв є власником Національного резервного банку і Національної резервної корпорації, яка об'єднує близько ста компаній і контролює близько 30 відсотків "Аерофлоту".

В середині 2008 року року Лебедєв очолив медіахолдинг, створений на основі видання "Нова газета". Спільно з колишнім президентом СРСР Михайлом Горбачовим бізнесмен володіє 49 відсотками акцій "Нової газети".

Лебедєв також був власником видання "Московський кореспондент", яке було закрито після появи на його сторінках недобросовісної публікації про роман Володимира Путіна з російською гімнасткою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: