Колишній помічник Шокіна після звільнення став власником дорого автомобіля і мотоцикла – ЗМІ

За п'ять років на купівлю транспорту подружжя Драган витратило близько 200 тисяч доларів.

Колишній помічник екс-генпрокурора Віктора Шокіна Василь Драган став власником дорогого автомобіля і мотоцикла після свого звільнення.

Про це повідомляє Bihus.info з посиланням на аналітиків проекту "Документи".

Згідно з декларацією, у 2017 році Драган придбав автомобіль Subaru Outback і спортивно-туристичний мотоцикл BMW R1200RT. Крім того, він вже є власником BMW X5, який купив у 2012 році. Його дружина, співробітниця Генпрокуратури України Олена Драган, володіє машиною Mitsubishi Outlander, купленою у 2015 році.

Загалом, за п'ять років на купівлю транспорту подружжя витратило близько 200 тисяч доларів.

Крім того, сім'я володіє нерухомістю. Олена Драган задекларувала квартиру площею 98 кв м в Києві, будинок площею 217 кв м в Миколаєві і ще один недобудований будинок біля столиці. Однак, за даними журналістів, "недобудований будинок" у селі Дмитрівка насправді добудований та обжитий.

Крім того, теща Василя Драгана володіє двома квартирами у Києві та Криму. Столичну квартиру площею 106 км в новобудові по вулиці Євгена Коновальця вона придбала у 2016 році, а житло на 125 "квадратів" в Ялті було придбано у 2007 році.

Нагадаємо, 29 березня 2016 року Верховна Рада проголосувала за відставку генерального прокурора Віктора Шокіна. Таке рішення підтримали 289 народних депутатів. У квітні того ж року президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Шокіна. Екс-генпрокурор спробував відновитися на посаді, але суд відмовив йому в цьому.

Залиште свій коментар