Колишня угорська компанія Фірташа відкликала позов до "Нафтогазу"

Угорці вимагали відшкодувати збитки за неподачу українським держхолдингом природного газу.

Угорська компанія Emfesz Kft, яка належить українському бізнесмену Дмитру Фірташу відкликала позов до НАК "Нафтогаз України", в якому вимагала відшкодування збитків на 30 млн доларів, пише "Українська правда" з посиланням на джерело інформагенства "Інтерфакс".

Як повідомляє джерело, угорці вимагали відшкодувати збитки за неподачу українським держхолдингом природного газу на початку січня 2009 року.

Співрозмовник нагадав, що позовну заяву Emfesz від 8 січня 2009 року було залишено без розгляду судом першої інстанції міста Будапешт. Суд звернув увагу на некоректність формулювання позовних вимог Emfesz.

Emfesz оскаржив це судове рішення в апеляційному порядку. У свою чергу, "Нафтогаз України" подав свої заперечення на апеляцію із проханням відмовити в задоволенні вимог і припинити провадження у справі, повідомляє джерело.

Повідомляється, що Emfesz відкликав свою скаргу, а відповідно до процесуального законодавства Угорщини, в разі відкликання апеляційної скарги рішення суду першої інстанції вступає в силу і провадження у справі припиняється.

Вже 8 грудня 2009 суд Будапешта виніс ухвалу про те, що оскаржена компанією Emfesz визначення від 21 січня 2009 року набула чинності.

"Таким чином, провадження у справі припинено і Emfesz не має ніяких претензій до НАК, - підсумував співрозмовник.

Як повідомлялося, Emfesz звинувачувала український держхолдинг в тому, що він на початку січня 2009 року не поставляв угорській фірмі природний газ, який надходив з Росії через Україну для Угорщини і частково зберігався в українських газосховищах.

Emfesz створена в 2003 році українським бізнесменом Дмитром Фірташем. Після російсько-українського газового конфлікту в січні 2009 року трейдер не зміг отримувати газ у швейцарської компанії RosUkrEnergo AG, чиїм співвласником також є Фірташ.

Читайте також:

Угорщина блокує постачання електрики з України. Фігурує Фірташ

В міжнародному суді є позов до "Нафтогаза" майже на 3 млрд доларів

Угорський бізнес Фірташа перейшов Путіну та його брату
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: